Hračky

653   nájdených produktov
Janod Prevliekačka Farm 11 ks Drevené hračky
Sme tu pre Vás už
4 roky
Janod Prevliekačka Farm 11 ks Drevené hračky
2 500+ spokojných
zákazníkov
Janod Prevliekačka Farm 11 ks Drevené hračky
Bezpečný nákup
pre každého
Janod Prevliekačka Farm 11 ks Drevené hračky
3500+ starostlivo
vybraných produktov

Hračky tvoria neoddeliteľnú súčasť sveta detí. Ich potenciál je obrovský. Sú zdrojom zábavy a majú podporiť schopnosti dieťaťa a jeho zdravý rozvoj. Je preto dôležité vybrať hračku, ktorá dieťa nielen zaujme na prvý pohľad, zároveň ju s radosťou chytí do rúk a najbližšie obdobie sa pre neho stane najobľúbenejšou zo všetkých. Náročná úloha, však? V našej ponuke hračiek nájdete hračky pre najmenších, krásne drevené hračky, kreatívne hračky, bábiky,stavebnice, Montessori hračky a mnohé ďalšie, ktoré dokážu rozžiariť detské očká a vyčarovať úsmev na tvári.

Hračky pre najmenších – Podporte nimi rozvoj dieťaťa

Hračky pre najmenších nie sú komplikované, no za to majú vzbudiť záujem a podporiť prvé pokroky vo vývoji. Vyrábajú sa s dôrazom na vysokú bezpečnosť. Nemajú žiadne ostré hrany, ani malé časti, no za to hrkajú, blikajú, svietia, šuštia a dá sa s nimi jednoducho manipulovať aj malými detskými ručičkami. Veľmi obľúbené sú napríklad hrkálky a hryzátka, hračky na kočík, kolotoče nad postieľku, aj obrázkové knižky, ktoré lákajú pekným spracovaním a zaujímavou štruktúrou na dotyk.

Drevené hračky – Nestarnúci materiál v lákavom spracovaní

Krása dreva sa premieta do ešte krajších drevených hračiek, ktorých nadčasové spracovanie pretrváva niekoľko generácii. V záplave plastových hračiek drevo doslova vyniká. Nečudo, že si hračky z dreva udržali svoju stabilnú pozíciu. Pri hre s drevenou hračkou nie je dieťa rušené „funkciami“ a zvukmi naviac. Všetko je iba na jeho fantázii a chuti hrať sa. Precízne spracované, výrazné alebo jemne pastelové farby, ekologické a nadčasové – také sú aj drevené hračky od obľúbených výrobcov v našej ponuke. Väčšina z nich má edukatívny charakter a sú navrhnuté tak, aby dokázali rozvíjať jemnú motoriku.

Kreatívne hračky – Priučte sa s deťmi novým tvorivým zručnostiam

Hľadáte darček pre dieťa, ktoré rado posúva svoje zručnosti a nebojí sa objavovať svet? Podporte detské schopnosti a fantáziu kreatívnymi hračkami. Na svoje si prídu deti, ktoré majú rady maľovanie, háčkovanie, vyšívanie, vyškrabovacie obrázky, farebný piesok či krásne lesklé kamienky. Pripravte si spoločne štýlové dekorácie do detskej izby alebo jedinečnú detskú bižutériu. Odvážne objaviteľské duše zase potešia konštrukčné a pozorovacie sady.

Hry na povolania – Čím chceš byť, keď vyrastieš?

Hry na povolania majú v detstve veľký význam. Chce majstrovať, variť, starať sa o bábiku? Dieťa sa prvé roky života učí napodobňovaním, preto nečudo, že mu radosť urobí detská kuchynka, súprava riadu či detská dielňa vybavená parádnym náradím. Manipuláciou s napodobeninami skutočných predmetov objavuje dieťa svet po svojom. Hrou na povolanie dieťa rozvíja svoju motoriku, slovnú zásobu, sociálne a komunikačné schopnosti. Zároveň sa tak zvyšuje jeho záujem o svet.

Spoločenské hry – Pre spoločný čas v dobrej nálade

Spoločenské hry sú ako stvorené na utužovanie rodinných, súrodeneckých a kamarátskych vzťahov. Výborne podporujú sociálnu interakciu a učia dieťa vyhrávať, ale aj prehrávať. Okrem toho, niektoré spoločenské hry dokážu cibriť postreh, pozornosť a zlepšovať pamäť. O tom, že pri ich hraní zažijete kopec zábavy, netreba pochybovať! Vyberte pre svoje dieťa spoločenskú hru podľa zamerania alebo veku. Zaujímavá hra poteší, aj keď je vonku škaredé počasie.

Bábiky, stavebnice, odrážadlá, Montessori hračky a iné

To všetko a ešte viac hračiek nájdete v našom e-shope Zanada.sk. Ak hľadáte darček k narodeninám, pod vianočný stromček alebo iba pre potešenie svojej ratolesti, stavte na istotu a urobte radosť novou hračkou.