Záhradné doplnky a dekorácia

Čo chýba vašej záhrade? O príjemnú útulnosť a účelnosť sa postarajú praktické záhradné doplnky. Najväčší záujem je o exteriérové kvetináče v atraktívnych tvaroch a veľkostiach, poťahy a podušky na záhradné kreslá a lehátka a ďalšie záhradné dekorácie, s ktorými si vytvoríte záhradu podľa svojich predstáv.

Filtrovanie
85   nájdených produktov
Záhradné pieskovisko 180 – bez krytu Pieskoviská
Sme tu pre Vás už
4 roky
Záhradné pieskovisko 180 – bez krytu Pieskoviská
2 500+ spokojných
zákazníkov
Záhradné pieskovisko 180 – bez krytu Pieskoviská
Bezpečný nákup
pre každého
Záhradné pieskovisko 180 – bez krytu Pieskoviská
3500+ starostlivo
vybraných produktov

Záhrada – ideálne miesto na relax

Tak ako je tomu pri zariaďovaní interiéru, aj prostredie záhrady a okolia domu odráža váš vkus a potreby. Na záhradách je už tradične vidieť pohodlné záhradné sety či iný druh záhradného nábytku, pri bazénoch sa vynímajú záhradné lehátka a na terase zase elegantné hojdacie kreslo. Nečudo, život sa počas teplých dní presúva do záhrady, kde je to najlepšie, čomu mnohí z nás nevedia odolať – bazén, gril, trampolína či hojdačka. Aby všetko fungovalo ako má, zíde sa mať vo výbave aj zopár záhradných doplnkov, ktoré vašej záhrade dodajú tú správnu atmosféru. 

Vyvýšené záhony pre efektívne a estetické pestovanie

Vyvýšené záhony sú ideálnym riešením pre pestovanie zeleniny, ovocia a kvetov. Umožňujú lepšiu kontrolu nad pôdou, vlhkosťou a burinou, čím uľahčujú pestovanie a zvyšujú úrodu. Zároveň sú estetickým prvkom, ktorý môže oživiť vašu záhradu.

Záhradné kvetináče na balkón aj na terasu

Je vaším snom záhrada plná kvetov? Potom si prezrite našu ponuku krásnych a funkčných kvetináčov v modernom aj tradičnom drevenom prevedení. K dispozícii sú okrúhle, hranaté aj stojanové kvetináče. Stačí do nich vysadiť obľúbené letničky, bylinky alebo okrasné dreviny a tešiť sa pohľadom na domácu zeleň. Ide prevažne o samostatne stojace kvetináče vyrobené z odolného plastu (imitácia ratanu, dreva, betónu) alebo ošetreného dreva, ktoré môžete podľa potreby v záhrade premiestňovať. 

Záhradné doplnky, ktoré sa zídu

Ak ste si minulú sezónu kúpili hojdaciu sieť, no s jej zavesením medzi stromy bolo veľa starostí, neprehliadnite v našej ponuke odolný stojan na hojdaciu sieť. Deti poteší záhradné pieskovisko a vaše lehátko sa s novou poduškourazom zmení na miesto, z ktorého nebudete chcieť odísť – minimálne do času, kým sa do vás podvečer nepustia komáre. Do pozornosti dávame užitočné ochranné plachty na záhradný nábytok.

Záhradné úložné boxy – zmestí sa do nich všetko, čo potrebujete

Udržať na záhrade poriadok nemusí byť vždy jednoduchou úlohou. Najmä, ak je záhrada rajom pre vaše deti. V takom prípade si zadovážte praktický a mimoriadne priestranný záhradný úložný box. Záhradné úložné boxy v našej ponuke sú vhodné na uskladnenie vonkajších hračiek, podušiek, záhradného a grilovacieho náradia. Zmestí sa do nich prekvapivo veľa vecí, ktoré sú spoľahlivo chránené pred vonkajším prostredím. Naviac, niektoré modely poslúžia aj ako priestranná lavica na sedenie.