Záhradné doplnky a dekorácia

Čo chýba vašej záhrade? O príjemnú útulnosť a účelnosť sa postarajú praktické záhradné doplnky. Najväčší záujem je o exteriérové kvetináče v atraktívnych tvaroch a veľkostiach, poťahy a podušky na záhradné kreslá a lehátka a ďalšie záhradné dekorácie, s ktorými si vytvoríte záhradu podľa svojich predstáv.

Záhrada – ideálne miesto na relax

Tak ako je tomu pri zariaďovaní interiéru, aj prostredie záhrady a okolia domu odráža váš vkus a potreby. Na záhradách je už tradične vidieť pohodlné záhradné sety doplnené o priestranný slnečník, pri bazénoch sa vynímajú záhradné lehátka a na terase zase elegantné hojdacie kreslo. Nečudo, život sa počas teplých dní presúva do záhrady, kde je to najlepšie, čomu mnohí z nás nevedia odolať – bazén, gril, trampolína či hojdačka. Aby všetko fungovalo ako má, zíde sa mať vo výbave aj zopár doplnkov, ktoré vašej záhrade dodajú tú správnu atmosféru. 

Záhradné kvetináče na balkón aj na terasu

Je vaším snom záhrada plná kvetov? Potom si prezrite našu ponuku krásnych a funkčných kvetináčov v modernom aj tradičnom drevenom prevedení. K dispozícii sú okrúhle, hranaté aj stojanové kvetináče. Stačí do nich vysadiť obľúbené letničky, bylinky alebo okrasné dreviny a tešiť sa pohľadom na domácu zeleň. Ide prevažne o samostatne stojace kvetináče vyrobené z odolného plastu (imitácia ratanu, dreva, betónu) alebo ošetreného dreva, ktoré môžete podľa potreby v záhrade premiestňovať. 

Záhradné doplnky, ktoré sa zídu

Ak ste si minulú sezónu kúpili hojdaciu sieť, no s jej zavesením medzi stromy bolo veľa starostí, neprehliadnite v našej ponuke odolný stojan na hojdaciu sieť. Deti poteší záhradné pieskovisko a vaše lehátko sa s novou poduškourazom zmení na miesto, z ktorého nebudete chcieť odísť – minimálne do času, kým sa do vás podvečer nepustia komáre. Do pozornosti dávame užitočné ochranné plachty na záhradný nábytok.

Záhradné úložné boxy – zmestí sa do nich všetko, čo potrebujete

Udržať na záhrade poriadok nemusí byť vždy jednoduchou úlohou. Najmä, ak je záhrada rajom pre vaše deti. V takom prípade si zadovážte praktický a mimoriadne priestranný záhradný úložný box. Záhradné úložné boxy v našej ponuke sú vhodné na uskladnenie vonkajších hračiek, podušiek, záhradného a grilovacieho náradia. Zmestí sa do nich prekvapivo veľa vecí, ktoré sú spoľahlivo chránené pred vonkajším prostredím. Naviac, niektoré modely poslúžia aj ako priestranná lavica na sedenie.

Filtrovanie
108   nájdených produktov