Hry na povolania

  48   nájdených produktov
  Bigjigs Toys Hrad kráľa Georga Dopravné prostriedky a garáže
  Sme tu pre Vás už
  4 roky
  Bigjigs Toys Hrad kráľa Georga Dopravné prostriedky a garáže
  2 500+ spokojných
  zákazníkov
  Bigjigs Toys Hrad kráľa Georga Dopravné prostriedky a garáže
  Bezpečný nákup
  pre každého
  Bigjigs Toys Hrad kráľa Georga Dopravné prostriedky a garáže
  3500+ starostlivo
  vybraných produktov

  Máte doma malého majstra alebo kuchárku? Túži po postieľke a kŕmiacej stoličke pre bábiku? Hry na povolania a role dospelákov sú pre deti jednou z najobľúbenejších činností, pri ktorých môžu naplno popustiť svoju fantáziu. V detských izbách potom vznikajú čarovné kútiky, v ktorých kraľuje krásna detská kuchynka, parádna dielňa s náradím či vždy plne vybavený detský obchodík. Doprajte im čarovný svet, kde sa z detí stávajú malí dospelí!

  Hry na povolania – Aký je ich význam?

  Deti sa od útleho veku  učia predovšetkým pozorovaním a ich najbližší dospelí príbuzní sú im veľkým vzorom. Je zaujímavé sledovať, ako rýchlo si osvoja gestá a prvé jednoduché frázy. So všetkou dôležitosťou chcú pracovať rovnako ako vy. Hry na povolania preto majú v zdravom vývoji dieťaťa dôležitý význam. Inšpirujú sa nielen rodičmi, ale aj povolaniami, ktoré majú možnosť sledovať vo svojom blízkom okolí alebo ich očarili v rozprávkach.

  TOP tipy? Vedú detské kuchynky, výbava pre bábiku, detské dielne a obchodíky

  Detičky sa radi starajú o bábiky, majstrujú s jednoduchým náradím, napodobňujú policajtov, hasičov, lekárov, kuchárov či predavačky. Keďže pri hre narábajú s rôznymi predmetmi, zlepšujú svoju motoriku. Vedú jednoduché rozhovory a interakciou s okolím rozvíjajú svoje sociálne zručnosti. Dostali ste pozvanie na čaj s koláčikom? Určite neodmietnite.

  Keď vynaliezavosť pri hre nepozná hranice

  Ak sa vám strácajú kuchynské riady, hľadajte ich v detskej izbe. Je to jasný signál, že sa zíde výbava, ktorá je ako stvorená do malých detských rúk a navrhnutá tak, aby boli hry na profesie pútavé, rozmanité a pritom bezpečné. Prezrite si našu ponuku s kvalitnými hračkami a sadami, ktoré sú skvelými rekvizitami. Deťom umožňujú napodobňovať rôzne profesie a zahrať sa do sýtosti.