Doplnky

Filtrovanie
101   nájdených produktov
S7608 Stabilizátor na rebrík k rebríkom
Sme tu pre Vás už
4 roky
S7608 Stabilizátor na rebrík k rebríkom
2 500+ spokojných
zákazníkov
S7608 Stabilizátor na rebrík k rebríkom
Bezpečný nákup
pre každého
S7608 Stabilizátor na rebrík k rebríkom
3500+ starostlivo
vybraných produktov

K rebríkom a schodíkom nájdete v našej ponuke praktické príslušenstvo a doplnky, ktoré zvýšia komfort pri práci nad zemou alebo sa postarajú o vyššiu mieru bezpečnosti aj na horšie dostupných miestach. Ak viete, že vo výške strávite dlhší čas alebo ak potrebujete svoj rebrík prispôsobiť novým podmienkam (napríklad presun z pevnej podlahy do trávy), s pomocou užitočných doplnkov sa práca výrazne zjednoduší. Z akých typov príslušenstva k rebríkom môžete vyberať?

Plastové a gumové pätky, stabilizátor, strešné háky na rebrík a iné

Najvyhľadávanejším sortimentom sú plastové a gumové pätky k rebríkom. Ich úlohou je prispieť k zabezpečeniu rebríka pred neželaným posúvaním a obmedziť prepadanie sa do nôh do podkladu. Okrem toho výborne fungujú ako izolácia, ktorá chráni podlahu či dlažbu pred neželaným poškriabaním. Dôležitý je pre vás údaj o rozmeroch profilu a vhodnosť pre daný typ rebríka.

K obľúbeným doplnkom s inštaláciou v spodnej základni patrí tiež stabilizátor na rebrík, ktorého použitie odporúčame najmä v kombináciami s výsuvnými rebríkmi, ale aj všade tam, kde chcete mať istotu, že váš rebrík spoľahlivo udrží stabilitu.

Ak sa chystáte zatepľovať alebo oprieť rebrík o háklivejší povrch, dávame do pozornosti praktickú opierku o stenu, ktorá zamedzuje zatlačeniu hlavných stojín rebríka do steny. Zísť sa tiež môže nášľapná plošinka na rebrík, strešné háky na rebrík, odvaľovací profil, pojazdové kolieska, nosič rebríka na auto či predlžovacia noha na vyrovnanie rebríka v nerovnom prostredí.

Ako vylepšiť schodíky?

V našom sortimente nájdete okrem rebríkov rôzneho typu aj jednostranné a obostranné schodíky. Ak máte schodíky, ktoré plánujete využívať predovšetkým v interiéri, zabezpečte dostatočnú ochranu podlahy napríklad aj prostredníctvom použitia plastových pätiek. Pre zvýšenie komfortu a lepší pocit bezpečia, neprehliadnite ani užitočné madlo a zábradlie na schodíky.