Záhradné grily a ohniská

K letu a oddychu na záhradnom nábytku neodmysliteľne patrí vôňa šťavnatého ugrilovaného mäska a zeleniny, ktoré sa postarajú o tú pravú atmosféru. Záhradné grily a ohniská z našej ponuky vám ochotne pomôžu vyčarovať vynikajúce jedlo. Nezabúdame ani na teplo v chlandješích mesiacoch roka, preto sme pridali do ponuky terasové ohrievače. V ponuke máme aj plynové grily, či grily na drevené uhlie, ktoré môžete kedykoľvek rozložiť na záhrade, v kempe či pri chate.

230   nájdených produktov
Plynové ohnisko LAVA TUBE Ohniská
Sme tu pre Vás už
4 roky
Plynové ohnisko LAVA TUBE Ohniská
2 500+ spokojných
zákazníkov
Plynové ohnisko LAVA TUBE Ohniská
Bezpečný nákup
pre každého
Plynové ohnisko LAVA TUBE Ohniská
3500+ starostlivo
vybraných produktov

Gril na drevené uhlie, elektrický alebo plynový?

Grily na drevené uhlie (alebo brikety)

Grily na drevené uhlie predstavujú základnú, cenovo dostupnú výbavu na grilovačku. Sú jednoduché na zostavenie, prenášanie a uvedenie do prevádzky. Grilovanie sprevádza originálna vôňa dreva. Tento typ grilu môžete rozostaviť kdekoľvek – doma, pri jazere či v kempe. Z času na čas počítajte s väčším dymením a o niečo ťažšou reguláciou teploty.

Plynové grily

Plynové grily potešia každého milovníka precízne pripravených grilovaných dobrôt. Ide o rozmerovo väčšie grily vybavené niekoľkými horákmi, ktorých výkon sa dá pozvoľna regulovať. Začnú sa zahrievať okamžite po spustení horákov, bez dymenia a odpadá aj starosť so zdĺhavým čistením od popola. Sú určené predovšetkým na vonkajšie použitie – pri dome na terase.

Elektrické grily

Elektrické grily stačí zapojiť do zásuvky a behom krátkej chvíle je grilovacia plocha pripravená. Termostatomnastavíte teplotu, akú potrebujete. Elektrické grily majú zvyčajne kompaktnejšie rozmery a dajú sa ľahko prenášať. Pri svojej činnosti nedymia ani nevytvárajú neporiadok naviac. Môžu byť používané celoročne, dokonca aj na balkóne alebo v interiéri na rýchle grilovanie mäsových špecialít. Skrátka všade tam, kde je poblíž elektrická zásuvka.

Perfektné miesto pre letnú opekačku? Jednoznačne ohnisko!

Ohnisko si mnohí z nás predstavujú ako menšiu plochu ohraničenú tehlami, ktorá udržuje oheň bezpečne na jednom mieste. Ohnisko v modernom prevedení však vyzerá esteticky, prakticky a tiež plní svoju úlohu s ohľadom na bezpečnosť.

Prenosné ohniská zo žiaruvzdorných materiálov zdobia už nejednu záhradu. Sú ako stvorené na posedenie pri otvorenom ohni na záhrade alebo pri chate. Nevyžadujú žiadne úpravy terénu a sú pripravené na okamžité založenie ohňa. Takáto zaujímavá výbava dokáže výborne poslúžiť na tradičné opekanie špekáčikov. Ohnisko s roštom dokonca aj na rýchle grilovanie. A čo naviac – ponad ohnisko sa dá rozložiť trojnožka s kotlíkom!

Chladnejšie dni na terase? Pomôžu ohrievače

Užite si posedenie na terase aj na jeseň či na jar s našimi ohrievačmi. V ponuke máme plynové aj elektrické ohrievače, ktoré vám spríjemnia posedenie vonku aj v chladnejšom počasí.

Plynové ohrievače

  • Efektívne a výkonné: Vykurovanie pomocou plynu je rýchle a efektívne.
  • Príjemná atmosféra: Plameň vytvára romantickú a útulnú atmosféru.
  • Nenáročné na údržbu: Plynové ohrievače sú nenáročné na údržbu.

Elektrické ohrievače

  • Jednoduché použitie: Stačí ich zapojiť do zásuvky a zapnúť.
  • Bezpečnosť: Elektrické ohrievače sú bez emisií a neprodukujú žiadne spaliny.
  • Moderný dizajn: Elektrické ohrievače sú dostupné v rôznych moderných dizajnoch.