Ratanové stoly

Máte radi vkusný dizajn spojený s vysokou funkčnosťou? Ratanové stoly spolu s ratanovými stoličkami, sedeniami a ratanovými lehátkami sa stanú zhmotnením vašich predstáv o zariadení terasy či záhrady. Všetko v jednotnom štýle, s nízkymi nárokmi na údržbu, v modernom duchu a dobrou odolnosťou voči vonkajším vplyvom. Už si len sadnúť a vychutnať si svoju vytúženú chvíľku oddychu. Takže, čím vás môžu osloviť záhradné ratanové stoly?

Záhradné ratanové stoly a ich prednosti

  • Stoly z umelého ratanu majú estetický výplet, ktorý nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť ani povrchovú úpravu. Výborne odolávajú vlhkosti, vetru, mrazu aj slnečnému žiareniu a môžete ich umiestniť kdekoľvek potrebujete.
  • Umelý ratan sa jednoducho čistí. Mastnota, káva ani ovocné šťavy na ňom nezanechávajú škvrny.
  • Pod výpletom sa vo väčšine prípadov nachádza stabilná kovová konštrukcia.
  • Ratan a kov sú predpokladom pre mimoriadnu tvárnosť. Ratanové stoly sú preto zo všetkých záhradných stolov azda najrozmanitejšie – dostupné v oblých aj ostrých líniách.
  • Jednoducho sa prenášajú a uskladňujú.
  • Majú skvelý dizajn, ktorý patrí posledné roky k najvyhľadávanejším. Na terase, balkóne, pri bazéne či v zimnej záhrade vytvárajú vynikajúci vizuálny efekt.

Záhradné ratanové stoly – obľúbené tvary, veľkosti a vylepšenia

Bude to veľký ratanový stôl so sklom alebo malý ratanový stolík na balkón? Nech sú vaše plány akékoľvek, medzi ratanovými stolmi nájdete svojho adepta v rozličných veľkostiach.

Za zmienku stoja ratanové stolíky s úložným priestorom. Veľmi populárne sú tiež veľké jedálenské ratanové stoly s bezpečnostným tvrdeným sklom alebo výplňou z dreva. Niektoré ratanové stolíky majú menšie rozmery a prikladajú sa k lehátku, súčasťou ďalších sú kolieska a v ich výbave sú prvky na zavesenie grilovacieho náradia.

K ratanovému stolu by vám nemali chýbať pohodlné ratanové stoličky a kreslá. Pozrite si tiež záhradné ratanové sedenia, ktoré patria k našim najpredávanejším.

    Filtrovanie
    19   nájdených produktov