Chodítka

  7   nájdených produktov
  Janod Drevené chodítko Tatoo Buggy Chodítka
  Sme tu pre Vás už
  4 roky
  Janod Drevené chodítko Tatoo Buggy Chodítka
  2 500+ spokojných
  zákazníkov
  Janod Drevené chodítko Tatoo Buggy Chodítka
  Bezpečný nákup
  pre každého
  Janod Drevené chodítko Tatoo Buggy Chodítka
  3500+ starostlivo
  vybraných produktov

  Chodítka na tlačenie sú multifunkčnými hračkami so zaujímavým účelom naviac. Na rozdiel od klasických chodítok typu „pavúk“ sú v priazni samotných pediatrov. Aktívne chodítko má totiž dieťa najskôr zaujať a neskôr mu poskytnúť oporu pri prvých krôčikoch. Takéto vlastnosti majú aj krásne chodítka v našej ponuke, ktoré sú skvelou edukatívnou pomôckou a ideálne ako darček k prvým narodeninám.

  Chodítko – Áno alebo nie?

  V súvislosti s používaním chodítok sa môžete stretnúť s rôznymi názormi. Klasické chodítka, v ktorých dieťa sedí, odráža sa a nezdravo špičkuje, nemajú u odborníkov zelenú. Dieťatko, ktoré ešte nevie samé chodiť, totiž získava nesprávne návyky a pravidelným používaním sa nástup samostatnej chôdze dokonca môže oddialiť. Takzvané aktívne chodítka, ktoré vyzerajú ako pestrofarebný vozík na tlačenie, pomáhajú deťom v zdokonaľovaní chôdze a dávajú im väčšiu istotu pri pohybe. Súčasťou týchto chodítok sú pútavé posuvné prvky a hračky, ktoré rozvíjajú jemné motorické zručnosti a obratnosť zábavnými aktivitami.

  Detské chodítka na tlačenie – Ako vybrať správne

  Veselý psík, mačička, chodítko s počítadlom a kockami, či parádny vozík s náradím? Ak sa vám prevedenie a prínos detských chodítok na tlačenie pozdáva, prezrite si našu ponuku aktívnych chodítok. Ich prednosťou je nielen atraktívne spracovanie, ale aj bezpečnosť všetkých prvkov. Čo si pri výbere všímať?

  • Či už chodítko hýri žiarivými farbami, alebo je v jemných pastelových tónoch, vždy by malo byť drevo upravené iba zdravotne nezávadnými farbami a lakmi.
  • Samozrejmosťou sú tiež oblé hrany a bezpečné spracovanie – od základnej kocky s písmenkom, až po kolieska a madlo.
  • V ideálnom prípade môžete regulovať sklon alebo výšku madla.
  • Kolieska na kvalitnom detskom chodítku sú veľmi tiché a pogumované (ochrana podlahy).
  • Vyhľadávané sú chodítka na tlačenie s brzdou, kedy môžete kolieska zablokovať. Dieťa sa tak s hračkami na chodítku hrá bez posúvania a môže sa bezpečne postaviť – bez rizika, že by mu chodítko ušlo.