Kovové lehátka

Máte pri záhradnom nábytku radi spojenie čistých línií a vysokej stability? Ak áno, kovové lehátka splnia vaše očakávania. Ich tromfom je kovová konštrukcia, ktorú neohrozia vonkajšie teploty ani vlhkosť. Doplnené o výplet z odolných textílií alebo pohodlné polstrovanie vyzerajú na záhrade či terase jednoducho neodolateľne. Zaujmú vás dominantné kovové lehátka s neopozeraným dizajnom alebo dáte prednosť skladacej konštrukcii s nižšou hmotnosťou?

  Filtrovanie
  37   nájdených produktov
  ASS COMFORT lehátko – cappuchino + champagne Kovové lehátka
  Sme tu pre Vás už
  4 roky
  ASS COMFORT lehátko – cappuchino + champagne Kovové lehátka
  2 500+ spokojných
  zákazníkov
  ASS COMFORT lehátko – cappuchino + champagne Kovové lehátka
  Bezpečný nákup
  pre každého
  ASS COMFORT lehátko – cappuchino + champagne Kovové lehátka
  3500+ starostlivo
  vybraných produktov

  Záhradné lehátka z kovu – Materiál s minimálnymi nárokmi na údržbu

  Kovové lehátka sú vyrobené z hliníka, ocele alebo zliatiny kovov. Kov ako materiál im zaručuje dostatočnú pevnosť a dlhú životnosť. Dobre zvládajú vysoké aj nízke teploty a ak je povrch konštrukcie ošetrený antikoróznou úpravou, nemusíte sa obávať ani zvýšenej vlhkosti.

  Záhradné lehátka z kovu tvorí niekoľko častí, ktoré sú prepojené cez strategické miesta. Z času na čas stačí tieto spoje dotiahnuť, aby ležadlo nevŕzgalo. Taktiež preventívne skontrolujte spoje a prípadné oškreté miesta, aby hrdza nemala šancu na rozšírenie. Už pri minimálnej starostlivosti vám tak záhradné kovové lehátko spoľahlivo poslúži dlhé roky.

  Výbava, s ktorou si vás kovové lehátka získajú

  • Hľadáte lehátko k bazénu? Súčasťou kovovej konštrukcie by mal byť výplet, ktorý buď vodu odpudzuje alebo na slnku rýchlo preschne.
  • Máte záujem o skladacie záhradné lehátko? Kovové lehátka majú na praktické skladanie najlepšie predispozície. Majú nižšiu hmotnosť a skladajú sa cez hlavné kĺby do úsporných rozmerov. To uľahčuje ich uskladnenie, ale tiež aj prípadný presun na iné miesto – napríklad pri vaše obľúbené jazero.
  • Páčia sa vám záhradné lehátka v žiarivejších farbách? Neutrálne béžové, zemité a sivé farby síce výborne ladia s farbou kovu a nikdy nevyjdú z módy, možno hľadáte pre svoju záhradu prevedenie, ktoré podčiarkne vaše farebné cítenie a doladí zvyšné záhradné vybavenie. V kategórii kovových lehátok je výber farieb výpletu najväčší!