Drevené hračky

  153   nájdených produktov
  Janod Drevená vkladačka Montessori Tvary Drevené hračky
  Sme tu pre Vás už
  4 roky
  Janod Drevená vkladačka Montessori Tvary Drevené hračky
  2 500+ spokojných
  zákazníkov
  Janod Drevená vkladačka Montessori Tvary Drevené hračky
  Bezpečný nákup
  pre každého
  Janod Drevená vkladačka Montessori Tvary Drevené hračky
  3500+ starostlivo
  vybraných produktov

  Drevené hračky majú svoje nezameniteľné čaro a zaujali už niekoľko generácií detí. Pozrite si našu ponuku kvalitných hračiek z dreva, ktoré tešia a rozvíjajú najmenšie detičky. Nájdete tu drevené hračky na ťahanie a tlačenie, drevené magnetické hračky, drevené motorické hračky a labyrinty, drevené vkladačky, zatĺkačky, či pyramídy. Nesmie chýbať ani tradičný drevený vláčik, drevený hojdací koník a obrázkové kocky. Nechajte zapojiť detskú fantáziu a sledujte, ako sa vaše dieťa každým dňom pri hre zlepšuje!

  Prečo sú drevené hračky dobrou voľbou?

  Ak váhate, či svojmu dieťaťu kúpiť ďalšiu plastovú hračku, máme pre vás niekoľko dôvodov, prečo tentokrát siahnuť po hračke z dreva:

  • Roztomilé drevené hračky sú esteticky krásne, bezpečné a na rozdiel od plastu prakticky nezničiteľné. Ich veľkými prednosťami sú odolnosť, trvácnosť a ekologický rozmer.
  • Kvalitné drevené hračky sú maľované zdravotne nezávadnými farbami a lakmi.
  • Hoci sú na prvý pohľad jednoduché, nesvietia a ani nehrajú niekoľko melódií, prirodzene podporujú zvedavosťdetí.
  • Sú vytvorené tak, aby rozvíjali hrubú aj jemnú motoriku, vylepšovali koordináciu oka a ruky, učili deti rozlišovať rôzne tvary a farby.

  Hračky z dreva – zábavné, rozvíjajúce a vhodné už pre najmenších

  Väčšina drevených hračiek v našej ponuke je určená pre deti od 1 roka a od 2 rokov. Pre najmenšie deti sú ako stvorené hračky, pri ktorých sa manipuluje s jednoduchými tvarmi. Takou je napríklad obľúbená drevená kocka s motorickým labyrintom. Veľkú radosť urobia aj drevené vozíky a drevené zvieratká na ťahanie alebo tlačenie, s ktorými si užijete zábavu vo vnútri aj na krátkej prechádzke.

  Neskôr, približne vo veku od dvoch rokov už deti viac vnímajú rozdiely a súvislosti. Zaujmú ich drevené hračky na triedenie geometrických tvarov (Montessori hračky), hračky na vkladanie, nastokávanie či drevené zatĺkačky. Radi objavujú súvislosti a ešte radšej si hračky skladajú podľa seba. Magnetické drevené hračky a hračky na prevliekanie ich v tejto túžbe skvelo podporia.