Úložné boxy

Chcete mať vo svojich veciach na záhrade poriadok a ukryť ich pred zvedavými pohľadmi? Potom neprehliadniteúložné boxy v našej ponuke. Vyberať môžete z rôznych materiálov a kapacít – vždy presne tak, aby sa do úložného boxu zmestili všetky veci, ktoré potrebujete odložiť a zároveň, aby box perfektne ladil k štýlu vašej záhrady. Montáž a údržba úložného boxu sú veľmi jednoduché. Poskytujú ochranu pred prachom, poveternostnými podmienkami aj zvýšenú vodeodolnosť.

Úložný box na záhradu a jeho využitie

Tento na prvý pohľad nenápadný pomocník v sebe ukrýva dostatok priestoru na záhradné doplnky, podušky, prikrývky, náradie na grilovanie, záhradné náradie a hračky. Už sa nemusia viac povaľovať na terase alebo pri vstupných dverách. Úložný box týmto predmetom poskytuje ochranu pred vetrom, dažďom, slnkom, no rovnako tak aj pred domácimi zvieratami a prachom.

Je esteticky zaujímavou a plne funkčnou súčasťou záhradného alebo terasového vybavenia. Niektoré úložné boxy sú dokonca určené na sedenie. V takom prevedení majú spevnenú konštrukciu a ich súčasťou býva podsedák.

Ak úložný box často neotvárate, dobre poslúži ako doplnkový stolík a stane sa tak skvelým exteriérovým alebo interiérovým doplnkom.

Kvalitný záhradný úložný box – hlavné prednosti

 • Dostatok vnútorného priestoru
 • Jednoduchá montáž
 • Jednoduchá údržba a čistenie
 • Zvýšená odolnosť (voči vode, UV žiareniu, korózii)

Úložné boxy – obľúbené materiály

Pri výbere vhodného materiálu zohľadnite predovšetkým svoje očakávania a súčasnú záhradnú výbavu. Úložné boxy majú rôzne dizajnové prevedenia, no okrem vzhľadu sa zaujímajte aj o hmotnosť boxu a starostlivosť o daný materiál.

 • Plastový úložný box – Je praktický, dizajnovo neutrálny a ak je prázdny, ľahko ho presuniete z miesta na miesto. Spoľahlivo chráni pred prachom a vlhkosťou. Výhodou je veľmi jednoduchá údržba.
 • Polyratanový úložný box – Štýlový a dizajnovo atraktívny úložný box z umelého ratanu výborne zapasuje k ratanovému záhradnému nábytku. Jeho súčasťou je zvyčajne oceľový rám, preto je o niečo ťažší a pôsobí robustnejšie. Čistenie umelého ratanu je nenáročné.
 • Drevený úložný box – Zvyčajne ide o dominantný kus vyrobený z tvrdého odolného dreva. O ochranu vnútorných vecí sa stará vnútorné vodovzdorné opláštenie. Obľúbený pre príjemný teplý odtieň dreva. Počítajte s vyššou hmotnosťou.
  Filtrovanie
  20   nájdených produktov