Drevené stavebnice

  1   nájdených produktov
  Kocky drevené – 25ks – T-Wood Drevené stavebnice
  Sme tu pre Vás už
  4 roky
  Kocky drevené – 25ks – T-Wood Drevené stavebnice
  2 500+ spokojných
  zákazníkov
  Kocky drevené – 25ks – T-Wood Drevené stavebnice
  Bezpečný nákup
  pre každého
  Kocky drevené – 25ks – T-Wood Drevené stavebnice
  3500+ starostlivo
  vybraných produktov

  Máte na drevené stavebnice z detstva len tie najlepšie spomienky? Strávili ste s nimi dlhé staviteľské hodiny a nechali svoju fantáziu pracovať naplno? Ukážte aj svojim deťom krásu dreva a možnosti, ktoré hra s drevenými stavebnicami ponúka. Drevo je úžasný materiál, ktorý vytvára jedinečný pocit spojenia s prírodou. Stavebnice v našej ponuke sú krásne na prvý pohľad. Podporujú rozvoj motoriky a logického myslenia. Výsledok precízneho skladania sa môže premeniť napríklad na súkromnú drevenú dedinku. Postavte si drevený domček, vodný mlyn, impozantnú hasičskú stanicu či veľmi obľúbenú drevenú vlakovú stanicu.

  Prečo kocky a stavebnice z dreva?

  Hra s drevenými kockami a stavebnicami vyvoláva príjemný pocit. Drevo je prírodný materiál a v prípade kvalitných detských kociek by mala byť jeho úprava čo najšetrnejšia. Dôraz sa kladie na ekologické spracovanie a zdravotnú nezávadnosť. V dobe, kedy nás obklopuje čoraz viac plastov, je kontakt s drevom upokojujúci nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Kocky a stavebnice z dreva majú na rozdiel od plastovej konkurencie veľkú výhodu v dlhej trvácnosti. Sú takmer nezničiteľné, udržujú si svoj tvar a vlastnosti po dlhé roky.

  Drevené stavebnice Walachia

  V našej ponuke nájdete krásne a veľmi obľúbené stavebnice Walachia. Sú vyrobené z kvalitného dreva výhradne z českých lesov. Ich prednosťou je dokonalé opracovanie jednotlivých dielov pre ešte väčšiu radosť z výsledku. Stavebnice Walachia sú vytvorené tak, aby rozvíjali manuálnu zručnosť, logické myslenie a trpezlivosť.

  Malí aj veľkí sa už teraz môžu tešiť na nádherné stavby v tradičnom štýle, typické pre slovenský a český vidiek. Vytvorte si spoločne krásnu drevenú dedinu alebo použite stavby ako kulisu k drevenej vlakovej dráhe. Ukážte deťom, ako do hry zapojiť figúrky postáv a zvieratiek a dedinka bude mať hneď tú správnu atmosféru. Nechajte sa očariť krásnou dreva a precíznym spracovaním!