Záhradné lavice a sedačky

Zrejme najromantickejší kus záhradného nábytku je práve záhradná lavica. Miesto, kde si môžu partneri bok po boku vychutnať príjemné letné podvečery. Pri umiestnení v predzáhradke to môže byť zároveň príjemné miesto na stretnutie so susedmi. V našej ponuke nájdete drevené záhradné lavice, ale aj luxusné ratanové pohovky, ktoré môžu byť v menšej záhrade vhodnou alternatívou záhradného sedenia. Aká záhradná lavica sa najlepšie hodí do vašej záhrady?

Drevené záhradné lavice

Drevené lavice patria neodmysliteľne ku koloritu tradičnej záhrady. Ich prednosťou je kvalitné opracovanie a stabilné, masívne prevedenie. Drevo je prírodný materiál, ktorý očarí svojou tvárnosťou, o čom svedčí aj naša bohatá ponuka. Obľúbené sú najmä drevené lavice s operadlom, na verande a priedomí však môžete vidieť aj jednoduché drevené lavičky – bez operadlo. O dreve je známe, že pre uchovanie svojich kvalít v exteriéri, vyžaduje istú starostlivosť, čím počítajte už pri samotnej kúpe. Odmenou vám bude dlhá životnosť a príjemné miesto na sedenie.

Kovové záhradné lavice

Hľadáte lavicu s vysokou odolnosťou, ktorá sa nezľakne záťaže, no pritom nevyžaduje každú sezónu opakovanie ochranných náterov? Potom bude pre vás dobrou voľbou kovová lavica do záhrady. Opatrená ochranným náterom nepodlieha korózii a nič nestráca na svojom vzhľade ani vtedy, ak je umiestnená na otvorenom priestranstve.

Plastové záhradné lavice

Moderná záhrada – moderné materiály. Plastu sa v prípade záhradných lavíc už netreba obávať. Kvalitný plast a štýlové prevedenie ocenia aj náročnejší kupujúci. Najmä pri takých plastových záhradných laviciach, ktorých povrchová štruktúra imituje prírodné drevo. Avšak v tomto prípade stačí lavičku iba z času na čas umyť vodou so saponátom. Dážď ani zvýšená vlhkosť nie sú hrozbou. Do pozornosti dávame najmä plastové lavičky, ktoré v spodnej časti ukrývajú priestranný odkladací box na množstvo sezónnej záhradnej výbavy.

Polyratanové sedačky

Máte radi precízne spracovanie? Hľadáte záhradnú sedačku, ktorá stiera rozdiely medzi interiérom a exteriérom? Elegantné a precízne spracované ratanové sedačky zaujmú na prvý pohľad. Imitácia prírodného ratanu je nielen estetická, obľúbenou sa stala pre nízke nároky na údržbu a výbornú odolnosť voči poveternostným podmienkam. Stabilná konštrukcia, pohodlné polstrovanie a vysoká nosnosť sú predpokladom pre výnimočný komfort na záhrade bez kompromisov.

Sedačky z prírodného ratanu

Idylické odpočinkové miesto v podobe sedačky z pravého ratanu je ako stvorené na poobedné chvíle s dobrou knihou v ruke. Prírodný ratan je materiál trvanlivý, výnimočne ohybný, no pritom prekvapivo pevný. Keďže nevykazuje odolnosť voči poveternostným vplyvom, odporúčame umiestnenie sedačky z prírodného ratanu najmä na krytú terasu, balkón alebo zimnú záhradu.

Filtrovanie
153   nájdených produktov