Záhradné skrinky

Záhradné skrinky – plastové, ratanové, drevené – poskytujú ideálne miesto na uskladnenie domácich a záhradných potrieb. Môžete do nich odložiť grilovacie náčinie, kvetináče, záhradné náradie či naštiepané drevo do grilu. Do veľkokapacitných modelov zmestíte dokonca aj popolnice alebo kosačku. Skrinky s nadčasovým univerzálnym dizajnom sa výborne hodia do akéhokoľvek vonkajšieho priestoru – na terasu, na balkón, verandu, do garáže či do dielne.

Záhradné skrinky a ich hlavné prednosti

Čím vás môžu záhradné skrinky presvedčiť? Predovšetkým svojou širokou využiteľnosťou a prevedením. Najčastejšie používaným materiálom je plast so zvýšenou odolnosťou, s UV ochranou a stabilitou v rôznych teplotných podmienkach počas celého roka. Ak ste sa pohrávali s myšlienkou umiestniť na terasu staršiu renovovanú interiérovú skrinku, nezaobídete sa bez dodatočnej úpravy, ktorá ju ochráni pred vlhkosťou. Záhradné skrinky sú však priamo vyrobené tak, aby s prehľadom zvládali náročné vonkajšie podmienky. Ak sú súčasťou konštrukcie odtokové kanáliky, nezľaknú sa ani silnejšieho dažďa. Vaše odložené veci udržia za každej okolnosti v bezpečí a v suchu.

Prispôsobiteľný vnútorný priestor

Záhradné skrinky sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach. Kým niektoré sa ponášajú na policové komody, iné majú plnú výšku skrine. Sú štíhle, ale aj robustné, vybavené dvojkrídlovými dverami s možnosťou uzamknutia visiacim zámkom pre ešte väčšiu bezpečnosť. Súčasťou základnej výbavy môžu byť police. Zaujímajte sa o nosnosť políc (15 kg, 25 kg, …) a možnosť ich výškovej nastaviteľnosti. Je vítané, ak si môžete vnútorný priestor záhradnej skrinky flexibilne rozvrhnúť podľa svojich potrieb.

Montáž záhradnej skrinky

Záhradná skrinka vyzerá už na prvý pohľad tak, že do vášho priestoru vnesie dokonalý poriadok. Okrem dizajnu, aj jej konštrukcia je premyslená do detailov. V našej ponuke záhradných skriniek totiž nájdete niekoľko modelov, ktoré zostavíte bez použitia ďalšieho náradia už behom 15 minút.

    Filtrovanie
    26   nájdených produktov