Výsuvné rebríky

Výsuvný rebrík sa používa predovšetkým ako oporný rebrík s dosahom do niekoľkých metrov nad zemou. V našej ponuke nájdete dvojdielne výsuvné hliníkové rebríky a teleskopické hliníkové rebríky, ktoré dovoľujú dosiahnuť do takej výšky, ako práve potrebujete. S ich pomocou vyčistíte odkvapový systém, opravíte podbitie strechy a oberiete úrodu z košatej koruny ovocného stromu. Všade tam, kde klasické štafle už nestačia, sa zíde kvalitný výsuvný rebrík!

  Filtrovanie
  11   nájdených produktov
  Rebrík teleskopický hliníkový T80 Flexline 380 Teleskopické rebríky
  Sme tu pre Vás už
  4 roky
  Rebrík teleskopický hliníkový T80 Flexline 380 Teleskopické rebríky
  2 500+ spokojných
  zákazníkov
  Rebrík teleskopický hliníkový T80 Flexline 380 Teleskopické rebríky
  Bezpečný nákup
  pre každého
  Rebrík teleskopický hliníkový T80 Flexline 380 Teleskopické rebríky
  3500+ starostlivo
  vybraných produktov

  Výsuvné rebríky – Základné možnosti zostavenia

  Ako je už z názvu zrejmé, výsuvný rebrík je vytvorený tak, aby ste ho podľa potreby mohli vysunúť do požadovanej výšky. Umožňuje mu to predovšetkým jeho viacdielna konštrukcia (dvojdielne rebríky, trojdielne rebríky) alebo precízny teleskopický mechanizmus.

  Ak ide o rebrík, ktorý sa skladá z viacerých dielov, nechýba mu systém zabezpečovacích prvkov, ktorý tieto diely o seba vzájomne zafixuje. Pred kúpou sa zaujímajte o dĺžku jednotlivých dielov a maximálnu výsuvnú dĺžku. Takýto typ rebríka totiž môžete používať ako jednoduchý rebrík aj ako výsuvný rebrík. Niektoré konštrukcie sa dajú navyše zložiť do tvaru “A” (štafle) alebo ako rebrík na schody.

  Pri teleskopických výsuvných rebríkoch si výšku a počet stupňov volíte podľa potreby. Jednou z predností teleskopickej konštrukcie je menšia náročnosť na priestor. Rebrík nezaberá veľa miesta v garáži a ľahko ho preveziete v kufri auta kdekoľvek potrebujete.

  Výsuvný rebrík vs. stabilita vo výškach

  Čím vyššie na rebríku stúpate, tým viac rastie potreba stability. Tú vám zabezpečí primeraná šírka rebríka, ktorá rastie priamoúmerne s maximálnou výsuvnou dĺžkou. Pre názorný príklad: hliníkové výsuvné rebríky s max. výsuvnou dĺžkou 3 m sú široké približne 40 cm, kým rebríky s max. výsuvnou dĺžkou 8 m už dosahujú šírku 50 cm. Navyše, sú opatrené širokou stabilizačnou základňou s protišmykovými plastovými krytkami.