Kovové sedenia

Záujem o záhradné kovové sedenia narastá. O kove sa vraví, že je nadčasovým materiálom, ktorý nikdy neprestane ľudí baviť. Nemáte čas ošetrovať záhradný nábytok rozličnými nátermi a prebrusovať ho vždy, keď stratí svoj pôvodný vzhľad pod vplyvom vrtkavého počasia? Dnešok si vyžaduje úplne iný prístup – praktický a spoľahlivý. Kov je ako materiál veľmi pevný, zároveň pružný a trvácny. Kovové zostavy do záhrady pôsobia minimalisticky, takže nenarúšajú atmosféru vašej záhrady masívnymi konštrukciami. Niektorí dizajnéri tvoria veľmi nápadité kovové záhradné sedenia, ktoré vás zaujmú ornamentami a detailným spracovaním.

  161   nájdených produktov
  WING 5-miestna sedacia súprava Kovové sedenia
  Sme tu pre Vás už
  4 roky
  WING 5-miestna sedacia súprava Kovové sedenia
  2 500+ spokojných
  zákazníkov
  WING 5-miestna sedacia súprava Kovové sedenia
  Bezpečný nákup
  pre každého
  WING 5-miestna sedacia súprava Kovové sedenia
  3500+ starostlivo
  vybraných produktov

  Kovové sedenia lákajú na stabilitu, nosnosť a dlhú životnosť

  Kovové záhradné sety sú spolu s ratanovými a drevenými zostavami dlhodobo najvyhľadávanejšie. V prospech kovu, ktorý tvorí základ konštrukcie, hovorí jeho stabilita, všeobecne vyššia nosnosť a dlhá životnosť bezo zmeny kvalít. Predovšetkým, ak ide o kov ošetrený špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá mu poskytuje ochranu pred koróziou. Čo to znamená? Vaše nové kovové záhradné sedenie potom neohrozí voda, škodci ani hmyz.

  Ako bonus je tu nenáročná údržba počas používania. Nečistoty z rúk, opaľovacieho krému alebo od hmyzu a vtákov odstránite jednoducho – pomocou vlažnej vody a saponátu. Mastné fľaky zotrite čo najskôr, inak sa zmenia na trvalé fľaky.

  Kovové záhradné zostavy oslovia milovníkov čistých línií

  Pôsobí na vás kovový záhradný nábytok na prvý pohľad chladne? Môže to byť čiastočne pravda. Kov totiž nemá hrejivý šarm dreva, no za to do záhrady vnáša atmosféru elegancie a minimalizmu, čo je želaným efektom najmä v moderne riešených záhradách.

  Kovové sedenie je navyše výborne kombinovateľné s poduškami a prestieraním rôznych farieb či vzorov. Hravo ho zladíte tak, ako sa vám práve páči, dokonca aj tematicky k výzdobe záhradnej oslavy.

  Stôl a stoličky alebo kovová sedacia súprava?

  Ak sa povie záhradné sedenie, väčšina z nás si predstaví príjemné miesto v tieni, kde dominuje stôl rodinnej veľkosti obkolesený stoličkami. Takýto klasický štýl preto nesmie chýbať ani v ponuke na Zanada.sk. Siahli sme tiež po moderných a čoraz vyhľadávanejších riešeniach, ktoré sa skvelo vynímajú na terase pri dome či pri bazéne. Luxusné exteriérové jedálenské súpravy a dominantné sedacie súpravy v modernom dizajnom jasne ukazujú, že kov je pripravený zvládnuť na jednotku čokoľvek – ostré hrany aj jemné zaoblenia.