Úložné boxy a regály

Úprave záhrady a okolia domu venujeme nemalé úsilie, no občas stačí zopár detailov a pocit z dokonalosti je fuč. Zišiel by sa vám úložný box, záhradná skrinka, praktický regál alebo kompostér na zvyšky rastlín? Ak máte radi poriadok, práve tieto produkty vám ho pomôžu dosiahnuť. Úložné boxy a záhradné skrinky skryjú všetky podušky, grilovacie náradie a dokonca aj hračky, o ktoré ste na terase zakopávali. Nové regály do garáže či skladu uvoľnia plochu pracovného stola a v náradí budete mať behom pár hodín dokonalý prehľad. Ak bojujete so zvyškami trávy a suchými konármi, šikovný kompostér ich premení na užitočný kompost. 

Úložné boxy, regály a záhradné skrinky – Zamerajte sa na najdôležitejšie parametre

Podobne, ako pri výbere nábytku do interiéru, aj pri zariaďovaní záhrady, terasy či balkónu musíte predovšetkýmvychádzať z priestoru, ktorý máte k dispozícii. Preto sa pri výbere úložného boxu a záhradnej skrinky zamerajte v prvom kroku na ich rozmery – šírku, hĺbku a výšku.

S tým veľmi úzko súvisí aj celková kapacita a veľkosť úložného priestoru. Môžete si vybrať úložný box, ktorý poslúži zároveň na sedenie alebo ako doplnkový stôl. Záhradné skrinky sú k dispozícii vo veľkosti ako komoda, no tiež aj ako plnohodnotná skriňa, kam sa zmestí množstvo vecí a zároveň budú chránené pred poveternostnými podmienkami, zašpinením a zvieratami. V oboch verziách je prístup k odloženým veciam veľmi jednoduchý – cez veľké otváravé veko alebo dvojkrídlové dvere.

V súvislosti s regálmi sa pozornosť zvyčajne upriamuje na nosnosť jednej police. Regál, ktorý je vybavený napríklad 5 policami, pričom každá unesie 25 kg, nájde uplatnenie nielen v dielni, ale aj pri dome či na balkóne.

Materiály, ktoré ponúkajú najlepšie vlastnosti

Naše najpredávanejšie záhradné úložné boxy, záhradné skrinky a regály sú vyhotovené z plastu. Ide o materiál, ktorý vykazuje vyššiu odolnosť a stálosť aj pri umiestnení v exteriéri. A práve to je jeho vítaná vlastnosť! Neprekáža mu striedanie teplôt, vyššia vlhkosť, disponuje UV ochranou a je jednoduchý na údržbu.

Ratanové úložné boxy a záhradné skrinky v sebe spájajú praktickosť a atraktívny dizajn. Spolu s ratanovým záhradným nábytkom vytvárajú dokonalú kombináciu, ktorá ulahodí aj náročným.

Ak patríte k priaznivcom dreva a máte záujem o drevené úložné boxy (do altánku, na terasu), máme pre vás dobrú správu. Sú síce robustnejšie a ťažšie, no patria k ozdobe každého priestoru  či už v exteriéri alebo interiéri.

V záhradnej skrinke a úložnom boxe má všetko svoje bezpečné miesto

Bezpečnosť. Práve pre túto vlastnosť sú záhradné úložné boxy a skrinky vyhľadávané! Už viac nemusíte vo vetre a búrke narýchlo schovávať všetky predmety z terasy a okolia bazéna. Rovnako tak máte väčšiu istotu, že sa na nich do rána nevyšantí váš pes. Veci v úložných boxoch a záhradných skrinkách sú chránené pred prachom, vodou a slnečným žiarením a rovnako tak aj pred mechanickým poškodením a odcudzením. Stačí nainštalovať visiaci zámok. 

Pre dokonalý poriadok v dielni, sklade aj v garáži stavte na policové regály 

Výhodou otvorených policových regálov je prehľadnosť. Presne vidíte, čo ste kam odložili, a efektívne využívate vertikálny priestor. Ak chcete byť so svojou kúpou spokojní, dajte si záležať na výbere vhodnej veľkosti regála s optimálnou nosnosťou jednej police. V ideálnom prípade bude policový regál jednoducho zostaviteľný, odolný voči korózii, plesniam a chemikáliám. Ak budú navyše police aj výškovo nastaviteľné, získate praktický odkladací priestor, ktorý sa prispôsobuje vašim potrebám.

Pre záhradu v tiptop stave –  Kôlne na drevo, kompostéry, záhradné vozíky

Pri starostlivosti o záhony, okrasnú a úžitkovú záhradu vzniká množstvo rastlinného odpadu. Ak s ním nechcete mať zbytočnú námahu, zaobstarajte si záhradný vozík. Má premyslenú ľahkú konštrukciu, dostatočnú kapacitu, ergonomický úchop a to najdôležitejšie – transportné kolieska. Zvyšky rastlín presuňte do záhradného kompostéra, ktorý urýchľuje biologický rozklad a chráni pred zápachom. Ak kúrite drevom, myslite na praktické a zároveň estetické uskladnenie dreva do kôlne na drevo.

Máte už všetko v záhrade uložené na mieste? Ak ešte dolaďujete detaily, pozrite si našu ponuku a nakupujte pohodlne.

Filtrovanie
57   nájdených produktov