Regály

Vytvorte si odkladací priestor presne tam, kde potrebujete! Regály vhodné do garáže, dielne, skladu alebo pri dom sú ideálne na uskladnenie vecí, v ktorých chcete mať prehľad. Ochránite tak svoje náradie, hobby výbavu, odložíte sem plechovky farieb a lakov a mnohé ďalšie práve nepoužívané predmety. Praktické regály (plastové, kovové aj drevené) využijete predovšetkým ako užitočné skladovacie jednotky na veci, ktoré by vám inak prekážali na podlahe alebo pracovnom stole.

Akú veľkosť regála zvoliť?

Veľkosť regála vyberajte podľa priestoru, kde bude zostavený. S vhodným regálom dokážete vyplniť hluché miesta za dverami, medzi skriňami a tiež vedľa stola. Priestor vnímajte so všetkými detailami. Neprehliadnite trubky vedúce k radiátoru, potrubie vzduchotechniky, nezrovnalosti steny a rôzne odstupy. Každý regál potrebuje pre svoju stabilitu dokonalú rovinu a vy pre jeho spokojné využívanie zase pohodlný prístup k uloženým veciam.

Nosnosť regálov

Nosnosť regála je jedným z najdôležitejších parametrov, ktoré si pred kúpou treba všímať. Rozlišuje sa celková nosnosť anosnosť jednej police regála. Práve nosnosť jednej police je pre vás smerodajnou informáciou. Najpredávanejšie sú policové regály s nosnosťou 25 kg, 50 kg70 kg na jednu policu.

Prispôsobiteľný a rozšíriteľný regálový systém

Kvalitný regál do skladu alebo do dielne môžete na úvod kúpiť ako samostatný kus, určite však oceníte, ak je súčasťou širšieho regálového systému. S pomocou spojovacieho materiálu tak môžete ľahko prepojiť viac regálov, zvýšiť ich stabilitu a rozšíriť celkový skladovací priestor.

Bezpečnosť na prvom mieste

Dobrý regál disponuje byteľnosťou, odolnou konštrukciou a výbornou stabilitou. Čím je regál vyšší, tým je však vyššie aj riziko jeho prevrhnutia. V balení mnohých regálov v našej ponuke preto nájdete nevyhnutné súčiastky potrebné na fixovanie regála o stenu.

    Filtrovanie
    7   nájdených produktov