Infrasauny pre 4 a viac osôb

  Filtrovanie
  3   nájdených produktov
  • Infrasauna Marimex Family 2001 XXL Infrasauny pre 4 a viac osôb

   Infrasauna Marimex Family 2001 XXL

   2 159 
   Na sklade
  • Infrasauna Marimex Popular 7001 XXL Infrasauny pre 4 a viac osôb

   Infrasauna Marimex Popular 7001 XXL

   1 679 
   Infrasauna Marimex POPULAR 7001 XXL sa vďaka svojmu dizajnu hodí do každého interiéru. Pri výrobe bol použitý kvalitný hemlock. Infrasauna Marimex POPULAR 7001 XXL umožňuje vychutnať čaro saunovania spoločne štyrom osobám. Kompaktné rozmery dovoľujú infrasaunu umiestniť v rodinnom dome i v priestrannejšom byte. Sklenené dvere umožňujú pohodlný výhľad po okolí sauny. Súčasťou výbavy infrasauny je ionizátor a rádio s mp3 prehrávačom. Relaxáciu v infrasaune si môžete spríjemniť aj LED svetelenou terapiou.
   Dočasne nedostupné
  • Infrasauna Marimex Family 5001 XXL Infrasauny pre 4 a viac osôb

   Infrasauna Marimex Family 5001 XXL

   2 999 
   Infrasauna Marimex Family 5001 XXL sa vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu hodí do každého interiéru. Pri výrobe bolo použité kvalitného dreva kanadského jedlovca - hemlock. Infrasauna Marimex Family 5001 XXL umožňuje vychutnať si čaro saunovanie štyrom osobám. Rozmery dovoľujú infrasaunu umiestniť v rodinnom dome i priestornejším byte. Sklenené dvere umožňujú luxusné pohodlný výhľad po okolí sauny.
   V príjemnej relaxácii vám môže pomôcť aj svetelná terapia s imitáciou neba, ktorá je v infrasaune zabudovaná. Tento model má podlahové ohrievača, moderné opierky, kryty ohrievačov a halogénové osvetlenie vstupu. Vnútorné madlo je drevené, vonkajšie madlo je kovové.
   Dočasne nedostupné