Drevené stoly

Záhradné drevené stoly – to je jedinečnosť, prirodzenosť a pocit spojenia s prírodou. Jednoducho, láska na prvý pohľad! Drevo na záhrade má svoj nezameniteľný šarm a ak aj vy patríte k milovníkom dreva, nenechajte si ujsť ponuku našich stolov z borovicového, smrekového a exotického dreva. Potrebujete taký k vášmu sedeniu? Je správny čas nájsť ten najlepší!

Drevené záhradné stoly a ich hlavné prednosti

  • Medzi prednosti drevených stolov z masívu patrí veľká stabilita, nosnosť a pevnosť. Na niektorých z týchto stolov si v dobrej nálade môžete aj zatancovať.
  • Kresba dreva dodáva každému kusu na jedinečnosti.
  • Drevený stôl a drevené stoličky sú ako stvorené do prostredia tradičnej záhrady, ktorú zdobí drevená pergola, altánok alebo bohato zakvitnuté záhony.
  • Pri správnej starostlivosti vykazuje záhradný drevený nábytok dlhú životnosť.
  • Máte radi svetlé drevo, červené alebo tmavohnedé odtiene? Žiada sa vám výrazná zmena? Povrchová úprava dreva poskytuje nielen ochranu, ale dáva možnosť prispôsobiť si drevené prvky na záhrade podľa vlastného vkusu aj po farebnej stránke. Vrátane záhradného stola!

Obľúbené drevené stoly – ich veľkosť a prevedenie

Potenciál dreva najlepšie vynikne na robustných stoloch väčších rozmerov, okolo ktorých sa môže zísť celá rodina a kamaráti. K dreveným stolom patria drevené stoličky, určite však môžete siahnuť aj po polohovacích drevených kreslách alebo zvoliť riešenie s drevenými lavicami.

Pri výbere sa okrem rozmerov stola zaujímajte o prevedenie nôh – 4 samostatné nohy, so stredovým alebo krížovým spevnením? Tento detail rozhoduje napríklad aj o tom, či je možnosť zasunúť stoličky pod stôl.

Záhradné drevené stoly môžu pevné a skladacie. Skladacie prevedenie oceníte, ak máte na záhrade menší priestor a chcete si zahrať loptové hry. Stôl zložíte a jednoducho odsuniete bokom k stene. Máte tak istotu, že ani pri uskladnení cez zimu nezaberie skladací drevený stôl veľa miesta.

K dreveným stolom patria pohodlné a stabilné drevené stoličky. Neprehliadnite ani naše záhradné drevené sedenia, ktoré sú vyskladané tak, aby sa dokonale dopĺňali.

Filtrovanie
54   nájdených produktov