Spoločenské hry

  37   nájdených produktov
  Janod Drevená stolová hra Hokej Spoločenské hry
  Sme tu pre Vás už
  4 roky
  Janod Drevená stolová hra Hokej Spoločenské hry
  2 500+ spokojných
  zákazníkov
  Janod Drevená stolová hra Hokej Spoločenské hry
  Bezpečný nákup
  pre každého
  Janod Drevená stolová hra Hokej Spoločenské hry
  3500+ starostlivo
  vybraných produktov

  Spoločenské hry pre deti predstavujú perfektný spôsob, ako stráviť rodinný čas v dobrej nálade, naučiť sa vzájomnej komunikácii, zlepšiť postreh alebo taktiku. Zdravá súťaživosť drieme v každom dieťati a pri dobrej spoločenskej hre nehrozí žiadna nuda. Spoločenské hry sú najčastejšie delené podľa témy, veku a počtu hráčov. V našej širokej ponuke nájdete rozmanité spoločenské hry plné zábavy, trénovania zručností, logiky, postrehu a pamäti.

  Spoločenské hry – to sú stovky možností!

  Spoločenské hry pre deti môžu mať rôznu podobu. Veľmi populárne sú postrehové hry, strategické hry,kooperatívne hry, hlavolamy, logické hry, pohybové / športové hry, ale aj hry, pri ktorých deti využívajú rýchlosť rúk. Či už zapájajú premýšľanie, alebo má hrať rozvíjať ich motoriku, najdôležitejšia je radosť zo samotnej hry.

  Prečo sa pri výbere spoločenskej hry zamerať na vek?

  Na úvod musí dieťa spoločenskej hre porozumieť. Iba tak v nej bude mať šancu na víťazstvo. Nemá význam hrať sa s predškolákom spoločenskú hru, pri ktorej treba samostatne čítať a odpovedať na otázky v náročnom vedomostnom kvíze. Spoločenské hry sú preto navrhnuté s ohľadom na konkrétny vek a tento údaj je viditeľný už na samotnom balení alebo v popise hry.

  • Spoločenské hry pre najmenšie deti (od 2 rokov) – Jednoduché hry na triedenie farieb, tvarov. Vedú motívy zvierat, hľadanie správnej cestičky, hry napodobňujúce základné činnosti (nakupovanie, upratovanie, hra na doktora, …)
  • Spoločenské hry od 3 rokov – Obľúbené je pexeso, jednoduché obrázkové domino, triedenie tvarov a priraďovanie podľa vzájomných súvislostí.
  • Spoločenské hry od 5 rokov – Deti zaujmú prvé kartové a doskové hry s jednoduchými pravidlami, hry na precvičenie pamäti, tréning rýchlosti rúk a presnosti.
  • Spoločenské hry od 7 rokov – Podporujú strategické myslenie, logické myslenie a kooperáciu. Sú už vystavené na komplexnejších pravidlách, ktoré by mali poznať všetci hráči. Zaujmú rôzne tematické hry (vesmír, stredovek, dobrodružné cesty).

  Náš TIP – Krásne spracované puzzle s nádhernými motívmi (viac ako 70 produktov) – vhodné pre rozvoj pozornosti, predstavivosti a jemnej motoriky.