Kreatívne hračky

  Filtrovanie
  148   nájdených produktov
  Haba Magnetická hračka Pretekárske autá v kovovej krabici Kreatívne hračky
  Sme tu pre Vás už
  4 roky
  Haba Magnetická hračka Pretekárske autá v kovovej krabici Kreatívne hračky
  2 500+ spokojných
  zákazníkov
  Haba Magnetická hračka Pretekárske autá v kovovej krabici Kreatívne hračky
  Bezpečný nákup
  pre každého
  Haba Magnetická hračka Pretekárske autá v kovovej krabici Kreatívne hračky
  3500+ starostlivo
  vybraných produktov

  Kreatívne hračky pre dievčatá a chlapcov podnecujú k tvorivosti a aktívnemu mysleniu. Pútavým spôsobom učia deti zlepšovať svoje manuálne schopnosti a rozširujú ich obzory. O to väčšiu radosť deti majú, ak vlastnými rukami niečo vytvoria alebo zmajstrujú. Hrajte sa s plastelínou, nálepkami či farebným pieskom. Zabavte sa s vyškrabovacími obrázkami, origami či lapačom snov. Maľujte spolu na kamene, vytvorte si krásne mozaiky a šperky so šperkovnicou alebo podporte deti v objavovaní sveta hmyzu a krás prírody. Možností je neúrekom. Predsa najlepšie, čo môžete urobiť, je rozvíjať kreativitu od útleho detstva!

  Kreatívne hračky pre deti od 2 rokov

  Už aj u najmenších detičiek môžete kreatívnymi hračkami podporovať ich tvorivosť. Populárne sú drevené vláčiky vyskladané z geometrických tvarov, magnetické hračky (tabuľky, knihy, labyrint), navliekačky či drevené zatĺkačky. Dieťa rozvíja šikovnosť svojich rúk, a pritom sa môže hrať s hračkou zakaždým inak.

  Kreatívne hračky pre deti od 3 – 5 rokov

  V tomto veku jednoznačne vedú pečiatky, plastelíny a modelovacie hmoty. Deti radi dotvárajú hotové predlohy roztomilých zvieratiek a postavičiek penovými alebo plstenými nálepkami. Ich pozornosť zaujmú tiež mozaikové sady a prstové farby.

  Kreatívne hračky pre deti od 6 – 8 rokov

  Prichádza obdobie, v ktorom detská kreativita priam kvitne. Deti v mladšom školskom veku potešíte krásne spracovaným balením, ktoré ukrýva napríklad bohatú výbavu na maľovanie, šite, či háčkovanie. Veľký úspech bude mať aj sada na výrobu bižutérie, domáce laboratórium na výrobu mydla a slizu. Alebo to tentokrát budú trblietky a glitre? Parádna hotová dekorácia si zaslúži čestné miesto na stene v detskej izbe.

  Kreatívne hračky od 8 rokov

  V tomto veku majú deti už pomerne jasno, ako sa chcú hrať a akému tvoreniu či skúmaniu sa budú venovať. Radosť im urobí pozorovacia sada, konštrukčná sada, sada s lapačom snov alebo na sada na vyrábanie náramkov priateľstva.