Potrebujete poradiť ?

0950 651 800

Naposledy pridané položky

Žiadne produkty v košíku.

ratanová sedačka Corfu

Ratanové sedačky – všetko čo potrebujete vedieť

23. apríla 2019

Pomaly sa blížia krásne slnečné dni, ktoré si nejeden z nás chce vychutnať na čerstvom vzduchu. Či už ide o relax na terase, odpočinok na záhrade alebo posedávanie pred domom, vždy je potrebné mať pohodlné sedenie. Pohodlie je samozrejme na prvom mieste, a ak k tomu pridáme ešte výhodnú cenu, určite vám výber padne na ratanové sedačky. Ak vám postačuje menšia ratanová sedačka pred dom, alebo na druhej strane hľadáte priestrannú sedačku pre celú rodinu, v našom novom článku nájdete to čo práve hľadáte.

Aký materiál je umelý ratan?

Určite ste sa už s umelým ratanom stretli. Je to veľmi rozšírený a obľúbený druh materiálu, nie len čo sa týka záhradného nábytku. S umelým ratanom ako materiálom záhradného nábytku sa spája niekoľko plusov:

  • má veľkú odolnosť voči UV žiareniu
  • taktiež  má veľkú odolnosť voči mrazom
  • odolný voči dažďu
  • odolný aj voči chlórovej vode z bazéna
  • celoročne ho môžete ponechať von
  • netreba ho ošetrovať
  • výhodná nízka cena
  • pevnosť

Viac o umelom ratane sa dočítate v článku, ktorý nájdete tu.

Čo predstavuje prírodný ratan?

Ratanové sedačky

Ratanových sedačiek existuje viacero druhov, ktoré nájdete aj na našej stránke. Nižšie sme vám vybrali ratanové sedačky, ktoré zaujmú buď svojim úložným priestorom, prevedením, veľkosťou alebo cenou.

Záhradná ratanová lavica EDEN

Potrebujete, aby vaša záhradná ratanová sedačka ukrývala aj úložný priestor? Práve sedačka EDEN, je skvelým riešením pre tých, ktorý potrebujú ukladať predmety do záhrady praktickým spôsobom. Nájdete ju v krásnej svetlej béžovej farbe s hnedým podsedákom. Táto farba a jej dizajn dodajú vašej záhrade alebo priestore pred domom nádherný vintage štýl. Zároveň povrchová štruktúra tejto ratanovej sedačky imituje drevo, a tak priestoru dodá útulnosť domova.

ratanova sedačka
Záhradná lavica EDEN

Záhradná sedačka CORFU LOVE SEAT MAX

Hľadáte ratanovú sedačku pre celú vašu rodinu? Alebo hľadáte odpočinok pre vašich priateľov pri návšteve u vás na záhrade? Záhradná sedačka CORFU predstavuje priestranné sedenie pre 3 osoby, s imitáciou prírodného ratanu. Sedačku nájdete v štyroch farebných prevedeniach, takže na svoje si príde naozaj každý. Dizajn sedačky má moderné prevedenie. Súčasťou sedačky je aj veľmi pohodlná poduška.

Záhradná ratanová sedačka
Záhradná sedačka CORFU LOVE SEAT MAX

CANRI záhradná pohovka

Aby sme nehovorili iba o sedačkách z umelého ratanu, vybrali sme pre vás jednu nádhernú a veľmi pohodlnú sedačku z prírodného ratanu. Sedačka má krásny moderný dizajn a je určená pre 3 osoby. Tato elegantná pohovka  s pevným rámom vyrobeným z pevnej tropickej  dreviny Bangkirai. V cene je zahrnutý aj vánkuš na sedenie. Poťahy sa dávajú na túto sedačku šiť podľa predstáv klienta v niekoľkých možných farebných prevedeniach.

Záhradná pohovka Sullivan Island

Ak ste milovník „dizajnoviek“ práve záhradnú sedačku Sullivan Island z umelého ratanu si naozaj zamilujete. Je to veľmi moderný priam luxusný kúsok vysokej kvality prevedenia. Sedačka je vybavená strieškou, ktorá vás ochráni pred prudkými slnečnými lúčmi. Sedačku nájdete v nádhernom farebnom prevedení latté s silno fialovými vankúšmi, ktoré sú samozrejme už v cene ratanovej sedačky.

Záhradná ratanová sedačka Sullivan Island
Záhradná pohovka Sullivan Island

Martina Lacková

Počas dní voľna nepoznám nič lepšie ako leňošenie v záhrade, a preto vám s obľubou pravidelne prinášam články o záhradnom nábytku, dizajne terás či zimných záhrad. Aby ste sa aj vy mohli tešiť zo správnej kúpy záhradného nábytku, rada vám poradím v článkoch na našom blogu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Jarný
zľavový kupón
5%

ZĽAVA na všetok nezľavnený tovar