Potrebujete poradiť ?

0950 651 800

Naposledy pridané položky

Žiadne produkty v košíku.

luxusný záhradný set

Luxusný záhradný nábytok, 8 top produktov

7. októbra 2019

Zariaďovanie nového bývania, hlavne pre mladých ľudí, sa často nesie v znamení moderného nábytku. Nádherné novostavby bytov a rodinných domov najlepšie doplnia zaujímavé kúsky luxusného nábytku s najmodernejším prevedením a dizajnom.

Ani zariaďovanie balkónu, terasy alebo záhrady nie je výnimkou. Oddych v priestore, ktorý je zariadený podľa vašich predstáv, moderným a štýlovým nábytkom, naberá nový rozmer.

Ak sa obávate vyššej ceny, práve tu platí výrok: „Nie som taký bohatý, aby som si kupoval lacné veci.“ Keďže sa luxus spája s kvalitou, vyššia počiatočná investícia sa vám zaručene vráti.

Pre mladých ľudí hľadajúcich moderný dizajn, či zákazníkov požadujúcich vyšší štandard máme v ponuke kvalitný záhradný nábytok HIGOLD.

V dnešnom článku sme pre vás preto pripravili zoznam 8 top produktov, luxusného, štýlového a kvalitného nábytku do záhrady či terasu vášho domova.

YORK – barový set

Ak máte početnú rodinu alebo veľa priateľov a túžite ich pohodlne usadiť k dobrému jedlu, YORK, jedálenský set je pre vás určite dobrý typ.

Set ponúka 6 dizajnových stoličiek a 1 stôl, ktoré sú vyrobené z odolného materiálu, hliníka.

Hliník je veľmi obľúbený hlavne vďaka svojej nízkej váhe, čo zabezpečuje jednoduchú manipuláciu s nábytkom a taktiež vďaka svojej odolnosti voči vonkajším vplyvom.

Hliník je doplnený teakovým drevom, ktoré taktiež patrí medzi kvalitné druhy prírodného materiálu.

4 kusy stoličiek obsahujú opierky na ruky, ďalšie dva kusy sú bez opierok.

Prevedenie je ladené do bielej farby, takže krása prírodného teakového dreva vyniká ešte viac.

PALACE – sedacia súprava

Už svojim názvom sedacia súprava napovedá, že ide o zostavu, ktorá ponúka pohodlie 4-dielnej sedačky.

Záhradná súprava sa skladá z dvojsedačky, 2 kresiel a 1 stola. Všetky časti sú v kvalitnom prevedení hliníka a teakového dreva, ktoré je gro zostavy.

Zostava vás určite zaujme svojím dizajnovým prevedením, ktoré je veľmi nápadité a netradičné.

Súčasťou luxusnej súpravy je príslušenstvo v podobe 4 matracov na sedadlá a operadlá a 4 mäkkých vankúšov pre maximálne pohodlie.

zahradna sedacia suprava

GREENWICH – sedacia súprava

Keďže sú hliník a teak vyhľadávané pre svoje kladné vlastnosti, ani luxusná súprava Greenwich nevyužíva iné materiály. Časti záhradného nábytku sú potiahnuté kvalitnou textilnou látkou. Sú vizuálne oddelené, ale zároveň prepojené teakovým drevom.

Set do záhrady je zložený z pohovky, 2 kresiel, stola a stolíka na drobnosti.

Súčasťou setu sú taktiež 4 matrace na operadlá, 4 matrace na sedadlá a 4 vankúše.

Sedenie je navrhnuté v krásnej čierno-bielej farbe doplnené hnedým teakom.

luxusna sedacia superava

MOSCH – sedacia súprava

Sedacia súprava MOSCH, predstavuje kvalitu, luxus priestrannej záhradnej sedačky, vďaka svojmu 7-dielnemu prevedeniu.

Luxusná súprava sa skladá z:

  • 1 rohová sedacia súprava pozostávajúca z 5 častí
  • 2 stredné sedačky
  • 1 rohová sedačka
  • 1 ľavá sedačka
  • 1 pravá sedačka
  • 1 stôl
  • 1 bočný menší stolík

Súčasťou súpravy je 7 matracov na operadlá, 7 matracov na sedadlá a 7 vankúšov.

sedacia suprava na zahradu

ONDA – luxusná rohová sedacia súprava

Hlavným znakom sedacej súpravy ONDA sú tekuté línie, respektíve motív vlny. Prepracovanie záhradnej sedacej súpravy nie je len estetickým zážitkom, ale aj funkčným elementom. V hliníkovej kazete sú uložené matrace a pevná podrúčka vytvára priestor na odkladanie vecí.

Materiály záhradnej súpravy ONDA sú starostlivo vybrané, kde hliník bol zvolený pre svoju štruktúru a použité tkaniny ako odolné textílie využívané na jachtách.

Súčasťou záhradného sedenia sú pohodlné podušky a vankúše.

YORK lehátko

Luxusným doplnkom vašej záhrady nemusí byť len sedacia súprava. Luxusný pocit vám dopraje taktiež kvalitne prepracované lehátko, ako je práve súprava lehátok YORK.

Pri dizajnovaní sa tvorcovia inšpirovali interiérovým nábytkom, kde vytvorili krásny kontrast farieb doplnený prvkami teakového dreva.

Súprava záhradných lehátok obsahuje nepremokavý textil, matrace a vankúše v cene.

CHILDE – lehátko so stolíkom

Ak máte záujem svoju záhradu ozvláštniť lehátkom, ale potrebovali by ste taktiež zabezpečiť priestor na odkladanie vecí, súprava CHILDE je to pravé, čo hľadáte.

CHILDE obsahuje polohovateľné lehátko do záhrady zaujímavého dizajnu a menší dizajnový, ale stále veľmi praktický stolík.

 Lehátko CHILDE so stolíkom je vyrobené z kvalitného hliníka, umelého ratanu a textilu.

Umelý ratan je veľmi odolný materiál, ktorý zaručuje vášmu záhradnému nábytku viacero pozitívnych vlastností.

lehatko na zahradu

Set záhradného nábytku JESSICA

Ako posledný typ vám prinášame luxusný kúsok, a to nie len vďaka svojmu dizajnu, ale aj vďaka prepracovaniu, ktoré set získal.

Súprava záhradného nábytku JESSICA je zaujímavá svojou variabilitou. Môžete si dopriať relax na lehátku s príjemným tienením, vďaka strieške.

Ak by ste naopak chceli usadiť svojich priateľov, jednoducho súpravu upravíte do sedacej súpravy. Stredná guľatá časť dobre poslúži ako stolík.

Kvalita je zaručená vďaka pevnej kovovej konštrukcii a výpletu z umelého ratanu, ktorý so sebou prináša odolnosť a trvácnosť.

Súpravu získate spoločne s vankúšmi a matracmi v príjemnej béžovej farbe.

Martina Lacková

Počas dní voľna nepoznám nič lepšie ako leňošenie v záhrade, a preto vám s obľubou pravidelne prinášam články o záhradnom nábytku, dizajne terás či zimných záhrad. Aby ste sa aj vy mohli tešiť zo správnej kúpy záhradného nábytku, rada vám poradím v článkoch na našom blogu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *