Potrebujete poradiť ?

0950 651 800

Naposledy pridané položky

Žiadne produkty v košíku.

Podušky na záhradný nábytok

5 dôvodov, prečo vám nemôžu chýbať podušky na záhradný nábytok

27. septembra 2018

Chvíle relaxu po práci, veselé víkendy s rodinou či zaslúžený oddych pri čítaní knihy sú chvíle pohody, ktoré si užívame aj vďaka prostrediu záhrady, terasy či útulnej zimnej záhrady. Aby ste si tieto chvíle užili naplno, nezabudnite pri kúpe záhradného nábytku na podušky, podsedáky, polstre alebo dekoračné vankúše. Práve tieto doplnky dotvárajú vaše pocity oddychu, a preto by ste aj vy mali do ich kúpi investovať kúsok času a investícií.

Dnes sa na trhu nájdete množstvo podušiek na záhradný nábytok v prepracovanej a cenovo dostupnej verzii. Máte možnosť si ich objednať online alebo zakúpiť v kamenných obchodoch. Podušky na záhradný nábytok sú vyrábané pre vaše najväčšie pohodlie, a preto nájdete podušky na kovový nábytok, masív, ratan a ďalšie typy materiálu. Podušky sa ďalej rozdeľujú podľa druhu a to na sedačky, kreslá, lehátka, lavice a dokonca aj na hojdačky. Pri výbere podušiek na záhradné stoličky musíte brať do úvahy výšku opierky, aby čo najlepšie sadli na váš záhradný nábytok.

Maximálne pohodlie podušiek na záhradné sedenie

Podušky na záhradné sedenie sú šité tak, aby ste s nimi mali čo najmenej starostí pri ich užívaní, sadli čo najpresnejšie na váš záhradný nábytok a v prípade zašpinenia sa čo najľahšie čistili. Je zvykom, že podsedáky sú vybavené šnúrkami alebo popruhmi proti skĺznutiu. Nájdete medzi nimi aj vodeodolné alebo obojstranné varianty pre náročnejších zákazníkov. Stáva sa, že podušky na záhradné sedenie občas potrebujú očistiť, a preto je veľa modelov vybavených praktickým zipsom, vďaka ktorému je možné poťah po vybraní náplne oprať.

Podušky na záhradný nábytok úplne zdarma

Pri kúpe záhradného nábytku sú podušky či vankúše veľa krát súčasťou ceny tohto záhradného nábytku. Dnes sú takéto typy záhradných sedení veľmi obľúbené a to hlavne sedenia z umelého ratanu. Patrí medzi ne napríklad zostava za skvelú cenu Alabama, set Orlando obsahujúci priestrannú sedačku .Trh ponúka aj multifunkčný záhradný nábytok, ktorý si každý zákazník prispôsobí podľa svojej chuti, aktuálnej situácie či udalosti. Spomínané záhradné sedenia sú vhodné do exteriéru či interiéru. Vzhľadom napodobňujú pravý ratan, ale majú oveľa užitočnejšie vlastnosti a ľahkú údržbu.

Podušky aj pre váš záhradný nábytok

Ak záhradný nábytok, ktorý ste si zvolili pre vašu záhradu nemá podsekáky v cene, môžete sa poobzerať po internete či práve k vášmu modelu záhradnej zostavy, kresla či lehátka podsedák neexistuje. Takéto podsedáky ponúkame v sekcii „DOPLNKY“, ako napríklad vankúše k záhradnému setu ALICE, alebo poťah na lavicu FDZN 401 v rôznych farbách. Ak ste však nenašli polster ušitý presne pre vašu záhradnú zostavu, môžete využiť univerzálne podsedáky, ktoré nájdete v rôznych rozmeroch. Takto si stačí vybrať podsedák rozmerovo najbližší veľkosti vášho záhradného sedenia.

Podsedáky pre rôzny typ záhradného nábytku

Podušky nie sú dnes vyrábané iba pre veľké sedačky či pohodlie kresla. Výrobcovia chcú, aby ste boli spokojní pri najrôznejších situáciách, ako je leňošenie na sedačke, popíjanie čaju v kresle alebo opaľovanie sa na lehátku. Ak si teda hodláte užívať opaľovanie na lehátku, ktoré je vyrobené z dreva a obávate sa tak tvrdosti tohto materiálu, v ponuke nájdete podsedáky z príjemnej látky vhodné na lehátka. Ak máte obľúbené kreslo no pri dlhšom čítaní raňajších novín vás otláča, jednoducho to vyriešite polstrami šitými práve na takéto posedávanie v kresle. Ak vlastníte len malé balkónové sedenie, tak aj výhľad z vášho balkóna na okolitý svet si dokážete spríjemniť sadou vankúšov. Vyhľadávaná je sada vankúšov FIELDMAN obsahujúca podsedáky aj opierky na chrbát. Ak máte záhradné sedenie pre viacerých členov rodiny  vyskúšajte sadu podsedákov FIELDMAN, vhodných pre pohodlné sedenie na stoličkách.

Podsedáky na záhradné sedenie
Sada vankúšov zelená FIELDMANN

Podsedáky – ochrana pred slnkom či zimou

Investícia do podušiek na záhradný nábytok sa naozaj oplatí. Ich využitie je celoročné, a tak vám zabezpečia pohodlné sedenie, či už v lete alebo v zime. Ak máte kovové sedenie vo vašej záhrade alebo na terase určite sa nevyhne slnku. Slnečné lúče dokážu kov nahriať, a tak veľa krát znepríjemniť či dokonca znemožniť použitie tohto sedenia. Podušky dokážu nábytok ochrániť pred priamym slnkom, a tak si môžete v pokoji užívať sedenie v záhrade aj pri horúcich letných dňoch. Druhým problémom kovového záhradného sedenia bývajú chladnejšie dni jesene, ktoré si veľa z vás rado užíva na terase. Podušky vám tak zabezpečia komfort aj v chladnejších mesiacoch a vy s radosťou môžete oddychovať a využívať svoj záhradný nábytok. Ak ste obľúbenec zimnej záhrady, vankúše a podsedáky zútulia priestor, dodajú mäkkosť, komfort a vy si tak môžete dopriať nerušený pohľad z okna na padajúci sneh.      

Martina Lacková

Počas dní voľna nepoznám nič lepšie ako leňošenie v záhrade, a preto vám s obľubou pravidelne prinášam články o záhradnom nábytku, dizajne terás či zimných záhrad. Aby ste sa aj vy mohli tešiť zo správnej kúpy záhradného nábytku, rada vám poradím v článkoch na našom blogu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Jarný
zľavový kupón
5%

ZĽAVA na všetok nezľavnený tovar