Potrebujete poradiť ?

0950 651 800

Naposledy pridané položky

Žiadne produkty v košíku.

regal do domacnosti

4 obľúbené policové regály, ich recenzie s praktickými tipmi

27. januára 2024

Dnešný článok voľne nadväzuje na predchádzajúci príspevok na blogu s názvom Ako vybrať správny policový regál do domácnosti? Teda ak stojíte pred úlohou správnej kúpy regálu, odporúčame načerpať čo najviac informácií a prečítať si oba diely našich článkov.

V prvom rade je ale dôležité, určiť si základné parametre regálu. Pretavte ich čo najviac do vašich potrieb a predstáv. Následne, keď už viete čo od regálu očakávate, prejdite k tej zábavnejšej časti, a to samotného výberu toho správneho produktu.

V dnešnom článku sme pre vás vybrali 4 obľúbené typy regálov s rôznymi parametrami. Ku každému regálu nájdete krátku, praktickú recenziu. Možno vás tak osloví priamo niektorý vybraných tipov regálov, možno vás len inšpirujú pri ďalšom výbere. Celú ponuku našich regálov nájdete na konci článku.

Regál PLUS 60/4 – nájde si miesto kdekoľvek v domácnosti

V x Š x D = 135 x 60 x 30 cm

Hodnotenie:***

Regál Plus 60/4 patrí medzi ideálny regál pre uskladnenie menším vecí v domácnosti. Je tak praktický pomocník ako pre ženy, tak aj pre mužov. Je vhodný na uskladnenie topánok, hračiek, šanónov, kníh či menšieho vybavenia pre majstrov. Regál Plus 60/4 je vyrobený z plastu v čiernej farbe. Navyše sa vďaka svojmu dizajnu hodí aj do otvorených priestorov. 

Regály tohto typu sú dnes pre domácnosti obľúbenou voľbou. Regály šikovne poslúžia napr. v detskej izbe a pomôžu vám jednoduchšie uložiť veľké množstvá hračiek, s ktorými má problém azda každý rodič. 🙂

Regál s výškou 135 cm ponúka štyri police. Každá je s nosnosťou 20 kg. Ďalší kľúčový bod, hlavne pre menej zdatných majstrov, je jednoduchá montáž bez potreby náradia. Ak by ste potrebovali viacero regálov, dajú sa medzi sebou jednoducho spojiť. Vznikne vám tak jeden väčší regálový systém. Výhodou je, že balenie už obsahuje súčiastky pre ich spojenie. V konečnom dôsledku vás tak nečaká žiadna robota navyše. Regál je vyrobený na menších nožičkách, takže čistenie a vysávanie bude ešte jednoduchšie. 

Výhodou je :

 • jednoduché využitie v domácnosti pre uloženie bežných, menších vecí, 
 • dizajn vhodný aj do interiéru domácnosti, 
 • rýchla montáž bez nutnosti náradia, 
 • možnosť spojiť viacero regálov do regálového systému, 
 • možnosť vysávania pod regálom. 

Nevýhodou je: 

 • menšia nosnosť políc, avšak na bežné domáce využitie postačuje. 

Cena za 1 ks: 20,67 €

Regál PLUS 75/5 – najekonomickejšie riešenie

V x Š x D: 176 x 75 x 32 cm

Regál PLUS 75/5

Hodnotenie:***

Regál Plus 75/5 predstavuje veľmi efektívne riešenie uskladnenia. Je to vďaka plastovému materiálu s nosnosťou celého regálu až 125 kg. Regál obsahuje 5 políc, kde každá unesie až 25 kg. Navyše vďaka pribaleným súčiastkam máte možnosť efektívne spojiť viacero regálov dokopy. V dôsledku toho vznikne naozaj pevný regálový systém. Aj vďaka spodným nožičkám je regál obľúbený v domácnosti. Nepochybne tak uľahčujú upratovanie. Prevedenie regálu vďaka elegantnej čiernej farbe nenaruší dizajn interiéru.

Výhodou je:

 • praktické využitie či už v domácnosti, v pivnici, dielni či záhrade,
 • dizajn, ktorý zapadne kdekoľvek aj vďaka čiernej farbe,
 • rýchla a jednoduchá montáž regálu,
 • možnosť montáže do regálového systému, 
 • umiestnenie spodných nožičiek, ktoré uľahčujú vysávanie pod regálom. 

Nevýhodou je:

 • nižšia nosnosť políc.

Cena: 31,98 €

Regál PLUS TRIBAC 90/5 – prepracovaný systém uskladnenia

V x Š x D=182 x 90 x 45 cm

Hodnotenie: ****Hľadáte prepracovaný systém na uskladnenie väčších aj menších vecí? Regál Plus TRIBAC vám prináša šikovné riešenie s nosnosťou až 300 kg. Regál obsahuje až 5 poličiek. Každá má nosnosť až 6 kg. Regál má však jednu väčšiu výhodu oproti iným produktom. Dá sa zloži do dvoch rôznych variantov. Máte tak možnosť využiť vysoký alebo široký regál. Opäť, podľa potreby, môžete regále spojiť do pevného a stabilného regálového systému. Balenie obsahuje potrebné súčiastky. Regál si zachováva určitú „eleganciu“. Je to vďaka plastovnému prevedeniu v elegantnej čiernej farbe. To z neho robí nábytok vhodný do akéhokoľvek priestoru. Každá gazdiná, taktiež ocení jednoduchosť upratovania, vďaka spodným nožičkám.

Výhodou je: 

 • možnosť využiť regál na dva spôsoby, 
 • vysoká nosnosť políc, 
 • prítomnosť nožičiek, ktoré uľahčujú upratovanie pod regálom, 
 • možnosť vytvoriť regálový systém, 
 • výhodná cena policového regálu. 

Cena: 61,23 €

Regál PLUS 120/5 – pomocník do skladu či garáže

V x Š x D=187 x 120 x 40 cm 

Hodnotenie: *****

Na rozdiel od predchádzajúcich regálov, je práve Regál Plus 120/5 perfektným riešením na uskladnenie ťažších a väčších vecí. Regál je vyrobený z odolného a pevného plastu. Pevnosť a robustnosť však zabezpečujú dve vnútorné kovové výstuhy. Vďaka tomu siaha nosnosť regálu až na 350 kg. Každá polica unesie 70 kg. Z tohto dôvodu je regál vhodný do skladov, garáží či dielní. Pre zachovanie maximálnej bezpečnosti je možné regál pripevniť k stene. Výrobca predovšetkým myslel na praktickosť. Po okraji regálu sa nachádzajú držiaky či vešiaky na náradie. Každý domáci majster si tak má možnosť bezpečne a prehľadne uložiť náradie. Rovnako máte možnosť regál spojiť do pevného regálového systému. Aj tu opäť výrobca ponechal nožičky pre jednoduché upratovanie pod regálom. 

Výhodou je:

 • vysoká nosnosť, čím je regál vhodný do skladu, dielne, garáže na uskladnenie ťažkých vecí,  
 • stabilná konštrukcia spevnená kovovými výstuhami, 
 • možnosť spojiť viacero regálov do pevného regálového systému, 
 • balenie, ktoré obsahuje súčiastky na spájanie regálov,
 • možnosť vysávania pod regálom vďaka nožičkám, 
 • vysoká nosnosť každej police,
 • jednoduchá montáž aj pre neskúsených.

Cena: 81,51 €

Našli ste si v dnešnom článku vášho favorita? Radi by ste videli celú našu ponuku regálov? Všetky produkty a informácie nájdete na našom webe v sekcii „Regály“. Alebo nás kontaktujte emailovo, či telefonicky, radi vám s výberom pomôžeme.

Martina Lacková

Počas dní voľna nepoznám nič lepšie ako leňošenie v záhrade, a preto vám s obľubou pravidelne prinášam články o záhradnom nábytku, dizajne terás či zimných záhrad. Aby ste sa aj vy mohli tešiť zo správnej kúpy záhradného nábytku, rada vám poradím v článkoch na našom blogu.

Jarný
zľavový kupón
5%

ZĽAVA na všetok nezľavnený tovar