Multifunkčné rebríky

Mutlifunkčné rebríky predstavujú kategóriu, ktorá zaujme viacúčelnosťou. Nájdete tu hliníkové rebríky, ktoré sú zložené z viacerých dielov, spojené kĺbovým mechanizmom, výsuvom či dokonca s možnosťou zostavenia plošiny. Takéto komplexné prevedenie sa síce premieta do vyššej ceny, pri dobrom výbere však získate nadštandardne využiteľného pomocníka, s ktorým dosiahnete do takých výšok, ako práve potrebujete. Aké druhy multifunkčných rebríkov nájdete v našej ponuke?

Dvojdielny univerzálny rebrík

Hliníkový dvojdielny univerzálny rebrík je zložený z dvoch dĺžkovo rovnocenných dielov. Môžete ho používať ako jednoduchý oporný rebrík, dvojdielny výsuvný rebrík, “áčkový” rebrík (štafle) a ako rebrík s úpravou na schody, pri ktorej sa jednotlivé základne dielov umiestňujú do rozličnej výšky (práca na schodisku). Ide obľúbený druh rebríka, ktorý sa zíde pri prácach v interiéri, na dome, v záhrade aj na pracovisku. 

Trojdielny univerzálny rebrík

Hliníkový trojdielny univerzálny rebrík je zložený z troch dĺžkovo rovnocenných dielov. Môžete ho používať ako jednoduchý oporný rebrík, dvojdielny výsuvný rebrík, trojdielny výsuvný rebrík, “áčkový” rebrík (štafle), “áčkový” rebrík s výsuvom tretieho dielu do jednej strany a ako rebrík s úpravou na schody. Má extra široké uplatnenie pri mnohých činnostiach v domácom aj pracovnom prostredí.

Štvordielny kĺbový rebrík

Konštrukciu tohto druhu rebríka tvoria 4 rovnocenné diele vzájomne prepojené kĺbami. Rebrík môžete používať ako jednoduchý oporný rebrík, “áčkový” rebrík (štafle), rebrík odstúpený od steny alebo ako pracovnú plošinu. Robustné kĺby zaručujú priestorovo úsporné zloženie, rýchle rozloženie a jednoduchú manipuláciu bez starostí. Kĺbový mechanizmus je vytvorený tak, aby spoľahlivo zabezpečoval požadovanú pozíciu. 

Teleskopický rebrík

Hliníkový teleskopický rebrík je navrhnutý tak, aby v zloženom stave zaberal čo najmenej miesta a zároveň sa pri používaní dokázal rýchlo prispôsobiť potrebám majiteľa. Výsledkom je konštrukcia jednoduchá na prenášanie, ktorá šetrí miesto pri uskladnení a dá sa prevážať vo vozidle.

Pracovná plošina

Multifunkčná hliníková plošina obsahuje v základnej výbave množstvo prvkov, ktoré rozširujú jej využitie na maximum. Dva hlavné diely s priečkami dopĺňa pevná pracovná plošinka, prepájacie a bezpečnostné prvky. Pri výbere hľadajte informáciu o tom, aké sú rozmery plošiny a do akej maximálnej výšky môže byť umiestnená. Tento typ rebríka však môžete tiež využívať ako jednoduchý oporný rebrík, dvojdielny výsuvný rebrík, “áčkový” rebrík (štafle), aj ako rebrík s úpravou na schody.

    Filtrovanie
    3   nájdených produktov