Rohové plastové sedenia

Plastové sedenia do záhrady prichádzajú s výhodami, ktoré ani zďaleka nie sú povrchné. Sú ľahké, ľahko prenosné a poskytujú flexibilnú voľbu pre akékoľvek vonkajšie prostredie. Navyše, ich popularita neupadá a plastové záhradné sedenia si udržiavajú svoje miesto medzi top voľbami pre každý typ záhrady.

Plastové záhradné sedenia a ich výhody

Plast ako materiál je odolný voči rôznym poveternostným podmienkam. Jeho povrch nekoroduje, odoláva vlhkosti a nezľakne sa ani priameho slnečného žiarenia. Plastový nábytok je navyše jednoduchý na údržbu, nevyžaduje žiadne špeciálne čistenie a môže byť ľahko umývaný vodou alebo miernym čistiacim prostriedkom. Ľahká konštrukcia umožňuje ľahké prenášanie a prekladanie, čo je veľmi praktické pre zmeny v usporiadaní záhrady.

Plastové sedenia v ponuke na Zanada.sk – rôznorodosť, ktorá uchváti už na prvý pohľad Ak hľadáte multifunkčný záhradný nábytok, plastové sedenia sú tou správnou voľbou. Dokonale zapadnú na terasu, balkón, do záhrady či pri bazén. Môžu nadobúdať rôzne formy a veľkosti – od praktických stoličiek, cez pohodlné plastové kreslá až po elegantné plastové lavice. Rozmanitosť farieb a štýlov poskytuje širokú škálu možností na vytvorenie ideálnej záhradnej atmosféry.

Ako sa starať o plastové sedenie?

Starostlivosť o plastové záhradné sedenia je jednoduchá a bezproblémová. Na bežnú údržbu postačí vlažná voda a jemný saponát. Plastový nábytok môžete jednoducho opláchnuť hadicou, čím rýchlo a efektívne odstránite prach a nečistoty. Aj keď je plast odolný voči väčšine poveternostných podmienok, uskladnenie v suchom prostredí počas zimy pomôže zachovať jeho vzhľad a dlhú životnosť.

    Filtrovanie
    4   nájdených produktov