Potrebujete poradiť ?

0950 651 800

Naposledy pridané položky

Žiadne produkty v košíku.

Záhradné sedenie terasa

Trendy a záhradné sedenia v roku 2023

9. augusta 2023

V súčasnej dobe sa stáva záhrada miestom pokoja, relaxácie a zábavy s rodinou a priateľmi. Od minimalizmu po ekologický dizajn, záhradný nábytok nabral na dôležitosti a rozmanitosti. Pozrime sa na najnovšie trendy, ktoré vám pomôžu vytvoriť útulnú atmosféru vo vašej záhrade.

Ekologické záhradné sedenia

Dnešný svet si kladie čoraz väčší dôraz na ekológiu a udržateľnosť. Záhradné sedenie z recyklovaných materiálov je preto v popredí záujmu. Ponúkame širokú škálu nábytku vyrobeného z recyklovateľných plastov, dreva či kovu, ktoré sú nielen štýlové, ale aj šetrné k životnému prostrediu. Odporúčame drevené sedenia.

Modulovateľné záhradné sedenia

Nemáte veľa priestoru? Multifunkčné nábytkové riešenia ako sklápacie stoly a stoličky vám umožnia maximalizovať využitie vášho priestoru. Modulovateľné súpravy sa zase prispôsobia vášmu priestoru, čím viete ľahko zmeniť rohové sedenie na klasické s kreslami a naopak. Tieto dizajnové kúsky sú nielen efektívne, ale aj vizuálne príťažlivé, a získavajú si obľubu mnohých zákazníkov.

Minimalistický dizajn

Menej je niekedy viac. Minimalistický dizajn v záhradných sedeniach umožňuje zjednodušenie a vytvorenie elegantnej atmosféry. S jeho čistými líniami a jednoduchou estetikou prináša pokoj a sofistikovanosť do každého vonkajšieho priestoru.

Prémiové materiály sedení na záhradu

Kvalita a autentickosť sú neoddeliteľnou súčasťou luxusného záhradného nábytku. Naša kolekcia ručne vyrábaných kúskov z prémiových materiálov, ako je teak či hliník, vám zaručuje dlhú životnosť a exkluzívny vzhľad.

Inteligentné technológie a záhradný nábytok?

Ako súčasť dnešného rýchlo sa meniaceho sveta, inteligentné technológie vstupujú aj do záhradných sedení. Predstavte si stoly s integrovaným osvetlením a ohrievaním alebo stoličky s vykurovacím systémom. Inovácie, ktoré vám prinesú extra pohodlie, sú už na dosah ruky. Naše stoly s ohniskom sú toho dôkazom.

Bez ohľadu na to, či uprednostňujete moderný alebo tradičný štýl, v našom e-shope nájdete rôzne trendy, ktoré vám umožnia vytvoriť dokonalú záhradnú oázu. Pozvite priateľov, sadnite si a vychutnajte si pohodlie vášho záhradného sedenia!

Zanada.sk Kocian

Inšpiratívne tipy na záhradu a dizajnové nápady. Okrem toho prinášame nezávislé recenzie produktov, vrátane záhradného nábytku, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutia pre vašu záhradnú oázu. Pripojte sa k nám a obohaťte svoju záhradu vedomosťami a štýlom!

Jarný
zľavový kupón
5%

ZĽAVA na všetok nezľavnený tovar