Potrebujete poradiť ?

0950 651 800

Naposledy pridané položky

Žiadne produkty v košíku.

zahradne jedalenske sedenie z umeleho ratanu

Jedálenské sety do záhrady – inšpirujte sa

27. mája 2019

Jedlo spája ľudí. Veď vraví sa, že aj láska ide cez žalúdok. A keď si k skvelému jedlu pridáte pohodlné sedenie, kruh vašich blízkych, spoločne strávené obedy či večere sa stanú príjemnými zážitkami, na ktoré budete radi spomínať. Vybrať si to správne sedenie, hlavne čo sa týka jedálenských setov je naozaj dôležité. Pohodlné a ničím nerušené sedenie je základ pre vychutnanie si dobrého jedla. A to platí taktiež pre jedenie na záhrade, či terase vášho domu. V dnešnom článku vám prinášame typy na pohodlné záhradné jedálenské sety. Vybrali sme pre vás zostavy z rôzneho materiálu, ktoré vám určite dobre poslúžia.

Kovové jedálenské záhradné sety

Čo sa týka kovových jedálenských setov tie vám zaručia pevnosť a odolnosť pri používaní. Kov je vďačný materiál, ktorý vydrží nie len náporom pri používaní, ale vďaka správnemu prvotnému náteru aj výkyvy počasia.

Kovová záhradná zostava Grey

Máte radi pevnosť a odolnosť kovu no zároveň obľubujete romantické línie? Kovový záhradný set Grey predstavuje menší set vhodný na príjemné večeranie vo dvojici. Set je vyrobený v elegantnej čiernej farbe. Obsahuje 2 kovové kreslá a 1 kovový stôl štvorcového tvaru. Kreslá majú nad opierkou chrbta, jednoduchý no elegantný detail, ktorý robí tento záhradný set výnimočným. Stôl má v sebe dieru na slnečník, takže vám nič nebráni v tom užívať si príjemného posedenia na záhrade aj počas pravého obeda.

Záhradné sedenie Bilbao

Záhradné sedenie Bilbao je praktické, pevné no zároveň z ľahkej konštrukcie. Konštrukcia je zhotovená z čierno-hnedej ocele. Záhradný set je vhodný pre oddych a príjemné posedenie pre 4 osoby. Výplň stoličiek je látková, béžovej farby. Najväčšou výhodou tohto záhradného setu je slnečník, ktorý je súčasťou sedenia. Slnečník vás ochráni pred silným obedňajším slnkom, a tak si môžete obed vychutnať bez problémov v kruhu vašej rodiny.

Zahradna zostava
Záhradné sedenie Bilbao

Drevené jedálenské záhradné sety

Drevo je veľmi obľúbený materiál pre svoj krásny prírodný dizajn a schopnosť zútulniť akýkoľvek priestor. Drevené záhradné sedenia sú odolné, no vyžadujú si väčšiu pozornosť. Pravidelnou starostlivosťou, natieraním vhodným olejom dokážete svoje záhradné sedenie udržať v kondícií po dlhú dobu. Na výrobu záhradných setov sa využíva rôzny druh dreva, každé má svoje plusy, mínusy či jedinečnosť.

Borovicové záhradné sedenie Luisa

Záhradné sedenie je vyrobené z kvalitnej lakovanej českej borovice. Predstavuje väčšie záhradné sedenie určené pre 5 osôb. Ak máte radi stôl plný dobrého jedla, tento set si zamilujete, vďaka jeho priestrannému rozkladaciemu stolu. Záhradný set Luisa obsahuje lavičku pre 3 osoby a k tomu dve kreslá, na ktorých sa vďaka polohovateľnosti pohodlne naje ktorýkoľvek člen rodiny. Záhradné sedenie Luisa zaručuje kvalitu použitého materiálu s ohľadom na životné prostredie.

Drevená záhradná zostava nábytku Malaga

Odolnosť záhradnej zostavy Malaga zaručuje eukalyptové drevo, z ktorého je vyrobená. Eukalyptus je všeobecne odolné drevo voči vonkajším výkyvom počasia. Táto drevená záhradná zostava prinesie pohodlie až 6 ľudom, a to aj vďaka poduškám, ktoré sú súčasťou setu.

Kreslá sa dokážu prispôsobiť každému vďaka 5 možnostiam polohovateľnosti. Čím je tento set iný od ostatných? Jeho jedinečnosť sa skrýva v kruhovom stole s otočnou táckou. Takýto stôl je viac ako vhodný na posedenia s priateľmi, kedy im na stôl pripravíte malé občerstvenie, ktoré si šikovne dokážu medzi sebou otáčať. Stôl taktiež obsahuje otvor na slnečník.

Záhradná zostava Diana

Ak sa neviete rozhodnúť medzi hliníkovými či drevenými záhradnými setmi, prinášame vám hliníkovú záhradnú zostavu Diana, ktorá v sebe spája tak ako hliníkové, tak aj drevené časti. Záhradný set Diana ponúka pohodlie pre 6 osôb. Kreslá sú vyrobené z hliníku, taktiež s možnosťou polohovania. Sedacia časť kresiel je zhotovená z textílie a opierky na ruky sú doplnené drevom z teaku. Stôl je taktiež vyrobený z hliníku a ponúka veľkú výhodu rozkladania. Povrch stola je taktiež vyrobený z odolného teaku. Otvor na slnečník tu však nenájdete.

  Dúfam, že sme vám priniesli trochu inšpirácie na kvalitný záhradný nábytok a ako sa dá aj na záhrade pohodlne vychutnávať dobré jedlo.  

Martina Lacková

Počas dní voľna nepoznám nič lepšie ako leňošenie v záhrade, a preto vám s obľubou pravidelne prinášam články o záhradnom nábytku, dizajne terás či zimných záhrad. Aby ste sa aj vy mohli tešiť zo správnej kúpy záhradného nábytku, rada vám poradím v článkoch na našom blogu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Jarný
zľavový kupón
5%

ZĽAVA na všetok nezľavnený tovar