Potrebujete poradiť ?

0950 651 800

Naposledy pridané položky

Žiadne produkty v košíku.

Záhradný kvetináč z českej borovice - malý

3 typy doplnkového nábytku do záhrady

27. apríla 2018

Záhradný nábytok, to nie sú len stoličky a stôl, ale tiež rôzne doplnky dotvárajúce záhradu. Ak máte pocit, že vám vo vašej záhradke ešte niečo užitočné chýba, popremýšľajte nad drevenou truhlicou alebo veľkým záhradným kvetináčom.

Záhradné truhlice

Možno máte vybudovanú garáž alebo malú miestnosť na náradie, no úložného priestoru nikdy nie je dosť a niektoré veci treba mať naozaj doslova vždy pri ruke. Ak potrebujete odložiť narýchlo vankúšiky alebo podsedáky lebo začalo pršať, nemusíte ich nosiť až dnu – jednoducho ich schováte do záhradnej truhlice z dreva. Takáto truhlica je užitočná tiež vtedy, keď chcete odložiť pred dažďom brikety alebo deku s ktorou sa zvyknete prikrývať. Odložiť do nej môžete všeličo, a pritom to máte stále vonku na záhradke.

Záhradné kvetináče

Je pravdou, že kvietky a rôzne rastliny viete vypestovať priamo na záhradke, ale veľké kvetináče ešte stále majú svoje zvláštne čaro. Pestovať v nich môžete kvety, ktoré potrebujú osobitný priestor (špeciálny substrát, hnojenie a pod.), alebo len jednoducho oživiť záhradu s pomocou niekoľkých kvetináčov. Z nich potom ešte viac vyniknú rozkvitnuté kvety. Vybrať si môžete výrazné kvetináče, nenápadné drevené či plastové v rôznych farbách.

Záhradný kvetináč drevo

Vlastné pieskovisko

Chcete svojmu dieťaťu alebo vnúčaťu dopriať hranie v piesku, ale odmietanie chodenie na mestské pieskoviská? V záhradke veľmi jednoducho zriadite pre dieťa vlastné pieskovisko, ktoré bude bezpečné a vždy čisté. Piesok zakúpite v stavebninách alebo v obchodoch pre domácich kutilov a záhradkárov. Ohradu na pieskovisko, v ktorej bude nasypaný piesok, viete kúpiť bezproblémovo za dobrú cenu aj online. Podľa veľkosti záhrady vyberte rozmery pieskoviska.

Na výber máte okrem iného aj pieskoviská s krytom a bez krytu. Kryt je užitočný pred dažďom alebo v prípade, že máte domáce zvieratko, ktoré chodí aj do záhrady.

Viac o výbere toho správneho pieskoviska pre vaše deti sa dočítate v článku „Pieskovisko do záhrady, najčastejšie otázky„.

Pomocou pieskoviska či iných aktivít dokážete aj pre svoje deti vytvoriť záhradu plnú zábavy či relaxu.

Zanada.sk Kocian

Inšpiratívne tipy na záhradu a dizajnové nápady. Okrem toho prinášame nezávislé recenzie produktov, vrátane záhradného nábytku, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutia pre vašu záhradnú oázu. Pripojte sa k nám a obohaťte svoju záhradu vedomosťami a štýlom!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Jarný
zľavový kupón
5%

ZĽAVA na všetok nezľavnený tovar