Hojdačky, závesné kreslá a siete

Ak v záhrade radi leňošíte a pod slovom oddych si nepredstavujete okopávanie záhradky, ste v správnej kategórii. Záhradné hojdačky sú vrcholom záhradného oddychu. V našej ponuke nájdete záhradné hojdačky v rozmanitých štýloch a veľkostiach, ktoré dokonale dotvoria ráz vašej záhrady. Nezabudli sme ani na štýlové a krásne závesné kreslá, pohodlné hojdacie siete a bezpečné detské hojdačky do záhrady. Chce to už len príjemne teplé počasie a hor sa vychutnať si vytúžený relax na záhrade.

Záhradné hojdačky: Zamerajte sa na materiál konštrukcie a počet miest na sedenie

Záhradné hojdačky patria už k tradičnému koloritu slovenských záhrad. Poskytujú miesto na sedenie pre niekoľko osôba ich prednosťou je praktická polohovateľná strieška, ktorá poskytuje príjemný tieň pred slnkom. Pri pohľade na materiály vedú najmä drevené záhradné hojdačky a kovové záhradné hojdačky.

 • Drevené záhradné hojdačky sú príťažlivé pre svoj prírodný vzhľad a robustnosť. Výborne ich doladíte k altánku alebo drevenej pergole. V kvitnúcom záhone sa drevená hojdačka môže zmeniť na vaše najobľúbenejšie oddychové miesto. Počítajte však s vyššími nárokmi na údržbu. Drevo vystavené poveternostným podmienkami bude z času na čas vyžadovať aplikáciu ochranného náteru.
 • Kovové záhradné hojdačky nezaostávajú za drevenými. Disponujú veľmi dobrou stabilitou a nízkymi nárokmi na sezónnu údržbu. Ich dizajn je rozmanitý a na svoje si v našej ponuke prídu aj milovníci decentných línií a minimalizmu.

Závesné kreslá: Štýlová záhradná výbava, ktorá nezostane bez povšimnutia

Závesné hojdacie kreslá na seba okamžite strhávajú pozornosť. Ide o neprehliadnuteľné solitéry, ktoré sa vynímajú na terase, vedľa bazéna či v zimnej záhrade a poskytujú pohodlné miesto na leňošenie pre jednu až dve osoby. Odporúčame pozrieť si našu atraktívnu ponuku, kde nájdete rozmanité závesné kreslá s konštrukciou aj bez nej – na zavesenie (napríklad o preklad, trám). Ako vybrať závesné kreslo?

 • Rozhodnite sa, či máte záujem o závesné kreslo samostatne stojace (s vlastnou konštrukciou) alebo zavesené o pevný prvok. Závesné kreslo s konštrukciou môžete premiestňovať z miesta na miesto, kým typ bez konštrukcie potrebuje miesto s dostatočnou nosnosťou, kde ho môžete bezpečne upevniť.
 • Interiérové alebo exteriérové závesné kreslo? Kreslá používané vo vonkajšom prostredí by mali spoľahlivo odolávať vlhku, slnku a prudkým zmenám teplôt.
 • Nosnosť kresla by mala byť aspoň o 20 kg vyššia ako hmotnosť najťažšieho člena rodiny. Získate istotu, že vašej rodine poslúži závesné kreslo bez obmedzovania.
 • Zaujímajte sa o celkové rozmery, vrátane konštrukcie. Nájdite na záhrade miesto, kde sa môžete pohodlne pohojdávať s výhľadom na všetky strany.

Hojdacie siete: Pre dokonalý oddych veľkých aj malých

Závesné hojdacie siete prinášajú kúsok letnej dovolenkovej nálady priamo na vašu záhradu. Nemáte stromy, na ktoré by sa pohodlná látková hojdacia sieť dala zavesiť? Nevadí! Zadovážte si univerzálny stojan na hojdaciu sieť a už o pár minút sa môžete pohojdávať.

Ak chcete, aby hojdacia sieť držala svoj tvar, zvoľte hojdaciu sieť s výstuhou. Dôležitými kritériami je nosnosť siete, materiálové zloženie a celková veľkosť. Kvalitnú záhradnú hojdaciu sieť využijete nielen doma. Stačí ju zložiť, dať do kufra auta a výborne si v nej oddýchnete pri chate, pri jazere na rybačke alebo v kempe.

Detské hojdačky do záhrady: Zábava, ktorá nesmie chýbať

Deti a hojdanie na hojdačkách? To je jedna z najobľúbenejších aktivít – či už na detskom ihrisku alebo doma na záhrade. Pri výbere detskej hojdačky do záhrady sa orientujte podľa veku dieťaťa (a jeho fyzických schopností), priestoru, ktorý môžete pre detskú hojdačku vyhradiť a existujúcich konštrukcií, na ktoré by sa hojdačka dala zavesiť.

Obľúbené sú kruhové závesné hojdačky (hojdačka hniezdo), detské hojdačky s konštrukciou (napríklad zostava s domčekom a kĺzačkou) a tiež hojdačky pre najmenšie deti opatrené opierkami a ochrannou zábranou proti vypadnutiu dieťaťa.

Doprajte sebe a svojim blízkym zaslúžený oddych na záhrade, terase či balkóne na hojdačke z našej ponuky! Nakupujte pohodlne, s dopravou až ku vám domov – na Zanada.sk.

Filtrovanie
1   nájdených produktov
 • Záhradná hojdačka VLAĎKA Hojdačky, závesné kreslá a siete

  Záhradná hojdačka VLAĎKA

  695 
  Elegantná záhradná hojdačka Vlaďka je určená pre dve až tri osoby. Použitý materiál na výrobu je ihličnaté drevo.
  Na sklade