Potrebujete poradiť ?

0950 651 800

Naposledy pridané položky

Žiadne produkty v košíku.

nábytok pre reštaurácie

Množstevné zľavy pre reštaurácie a hotely

29. augusta 2018

Zariaďovanie bytu alebo domu zaberie veľa času a stojí okrem peňazí aj mnoho námahy. Pochopiteľne, podstatne náročnejšie je to s reštauráciou alebo kaviarňou – pri takomto zariaďovaní treba myslieť okrem estetického dojmu aj na vysokú kvalitu záhradného nábytku, ktorý musí byť predovšetkým pohodlný. Tak ako si vybrať záhradný nábytok?

Využívať zľavy sa oplatí

Pri množstevných zľavách a zľavách orientovaných špeciálne na majiteľov reštauračných zariadení si môžete dovoliť aj lepší a kvalitnejší záhradný nábytok za rozumnú cenu.

Ponúkame vám množstevnú zľavu už pri kúpe 10 kusov, zaujímavé? K tomu vám pridáme dovoz zdarma a široký výber materiálov záhradného nábytku. Aby ste pre svoju reštauráciu či hotel vybrali nábytok presne podľa vašich predstáv, máte možnosť vyberať spomedzi niekoľkých výrobcov, pričom každý z nich má osobitý štýl.
Dovoz zdarma v rámci Slovenska a Česka je obrovská pomoc – odpadá vám starosť s prenosom zakúpeného nábytku.

Ratan, drevo, kov – tri najpoužívanejšie materiály

Na výber máte z dvoch hlavných možností: buď kontaktujete dizajnéra, ktorý sa s vami naladí na jednu vlnu a podchytí vaše predstavy do reálnych náčrtov, alebo to celé zvládnete len na základe svojho vkusu.
Čo sa týka materiálu, určite by ste mali myslieť na záhradný nábytok čo možno najmenej náročný na údržbu. Popri celom chode reštaurácie sa len ťažko nájde čas ešte na starostlivosť o všetky stoly a stoličky. Ako ideálny sa javí nábytok z umelého ratanu, napríklad jedálenský set Rimini s vernou imitáciou ratanu a hliníkovou konštrukciou.

Záhradné sedenie Rimi

Luxusný záhradný nábytok predstavuje z našej ponuky sekcia Higold záhradný nábytok.

Záhradné sedenie san jose

Umelý ratan jednoducho nestarne a čo je ešte lepšie, netreba sa oň starať. Ak máte kaviarničku s vonkajším sedením, určite oceníte rafinovaný set Orlando 3 pozostávajúci z jednej sedačky, dvoch kresiel a stola. Jednoduchá elegancia s nádychom dovolenky bude sama o sebe lákať okoloidúcich ku kávičke. Podušky sú v cene, čo je príjemný bonus.

Záhradný nábytok Orlando 3

Ak ste zástancami jednoduchosti, potom si pozrite set Barcelona, ktorý je univerzálny, tradičnejší a volá k dobrému jedlu.

Záhradný set Barcelona

Drevo je u mnohých obľúbené, ale bohužiaľ, vyžaduje starostlivosť. Našťastie dnes už pri objednávke viete zadať požiadavku, že máte záujem o nalakovanie dreva vo vami požadovanej farbe, a príde vám drevený nábytok určený rovno na použitie. Aj na neskoršie ošetrovanie si viete zohnať ľudí, aby sa o drevo postarali na profesionálnej úrovni.

Hospoda je set pre 6 osôb z masívu, konkrétne z českej borovice.

Hospoda záhradný set

Podobne je na tom aj set Orb I s dvoma lavicami na sedenie a jedným stolom, taktiež z českej borovice.

Záhradný nábytok Orb

Pre jednoduché posedenie pri pivku postačí aj cenovo nenáročná voľba – skladací set Beer pre všetky podniky, ktoré nemajú dostatok miesta na uloženie posedenia po sezóne. 

 

Na záver kov – sedenie Hecht Ekonomy vyrobené z ocele a hliníka je už samotnou konštrukciou lákavou voľbou. Kvalitné prevedenie vydrží niekoľko sezón a vďaka nízkej hmotnosti nebude s presúvaním problém.

Záhradné sedenie Hecht Economy

Pohodlie alebo dizajn?

Mnohí riešia kompromis medzi krásnym dizajnom a pohodlím. V skutočnosti však takýto kompromis znamená, že nábytok nie je správne pohodlný alebo jeho dizajn nevyzerá najlepšie.

Práve preto je dobré využívať množstevné zľavy, ponúkané majiteľom rôznych podnikov na nákup nábytku – môžete si tam vybrať presne to, čo sa vám páči, aj keď ide o vyššiu cenu, pretože dostanete dodatočné výhody. Na zákazníkoch záleží, a preto by ste sa nemali upínať na kompromisy.

Pivný set Vega

Martina Lacková

Počas dní voľna nepoznám nič lepšie ako leňošenie v záhrade, a preto vám s obľubou pravidelne prinášam články o záhradnom nábytku, dizajne terás či zimných záhrad. Aby ste sa aj vy mohli tešiť zo správnej kúpy záhradného nábytku, rada vám poradím v článkoch na našom blogu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Jarný
zľavový kupón
5%

ZĽAVA na všetok nezľavnený tovar