Každý kto má záhradu, terasu alebo menší balkón určite sníva aspoň o malom priestore oddychu a relaxu. Sú to viac než vhodné miesta na odpočinok a relax od každodenných starostí. Prinášame vám teda pár kúskov záhradného nábytku, ktorý nezaťaží vašu peňaženku a bude vám kvalitne slúžiť. Na trhu sa predsa dnes dá zohnať kompromis čo sa týka ceny a kvality. Nižšie nájdete kúsky či už väčších zostáv, menších balkónových posedení alebo pohodlných lavíc či lehátok na letný oddych na záhrade. Vybraný nábytok má teda široké využitie,a tak si na svoje príde naozaj každý.

Na balkón

Balkónové sedenie ZWF 43

Spojenie pevnej kovovej kostry, kvality umelého ratanu a jednoduchého čierneho dizajnu, to predstavuje práve balkónové sedenie ZWF 43. Set vám teda ponúka stabilitu a odolnosť vďaka konštrukcii z kovu. Umelý ratan prináša zasa odolnosť, či už ide o odolnosť voči priamemu slnečnému žiareniu, dažďu či dokonca hlbokým mrazom.Set je vdhoný pre dvoch a ponúka malý stolík a dve stoličky. Veľkou prednosťou tohto setu je okrem materiálu  a ceny aj jeho skladateľnosť. Keď budete potrebovať set preniesť alebo zazimovať, dá sa veľmi jednoducho zložiť, či už ide o stolík alebo stoličky.
balkonovy set kovovej konstrukcie, umely ratan, čierny
Balkónové sedenie ZWF 43

Pred dom

Záhradné sedenie Tarifa

Opäť tu máme pekné a lacné ratanové sedenie. Súprava sa skladá z dvojmiestnej sedačky a obdĺžnikového stola s ratanovou výplňou. Súprava má vďaka odolnosti umelého ratanu vysokú životnosť a odolnosť proti poveternostným podmienkam.Set je vhodný nie len do záhrady alebo na terasu ale priamo pred dom ako lavica na príjemné posedávanie. Lavica je určená pre dve osoby. Stolík a poduška už len dopĺňa váš čo najvyšší komfort. Takže záhradné sedenie Tarifa je skvelá voľba aj ako lavica pred dom, ktorú si u nás dokážete zakúpiť za veľmi výhodnú cenu.
zahradny nabytok umely ratan
Záhradné sedenie Tarifa

Záhradné sedenie s úložným priestorom

Záhradné sedenie Salemo balcony

hradné sedenie Salemo je víťaz čo sa týka využitia malého priestoru. Je vhodné do každého menšieho priestoru balkónov alebo zimných záhrad. Je to dizajnovo veľmi jednoduchá zostava, ktorá vďaka tomu vynikde v modernom ale aj v retro štýle bývania. Aj tento set je vyrobený z trváceho umelého ratanu. Set vám ponúkne pohodlie pre dve osoby v kreslách a jeden stôl s úložným priestorom. Kreslá sú doplené poduškami pre vaše čo najväčšie pohodlie. Stôl je vhodný na odkladanie bežných vecí ako sú knihy, časopisy či deka ak by vám bolo na balkóne chladnejšie. Set u nás nájdete nie len vo výhodnej cene ale aj v troch farebných prevedeniach.
záhradné sedenie Salemo umelý ratan
Záhradné sedenie Salemo balcony

Jedálenská zostava

Záhradná ratanová zostava KARA MINI

Hľadáte niečo čo vám šikovne poslúži na rodinné obedy na záhrade? Set Kara je pre vás ako stvorený. Vyniká odolnosťou, pretože je vyrobený z polypropylénu. Zostava predstavuje lacný záhradný nábytok, ktorý vám dobre poslúži ako jedálenská zostava. Záhradná zostava Kara Mini sa skladá zo štyroch stoličiek a jedného stola s plnou plastovou výplňou. Stôl taktiež obsahuje dieru na slnečník, aby ste sa mohli v pokoji a bez rušenia naobedovať aj presne na pravé poludnie. Výhodou zostavy pri zazimovaní je možnosť stohovania stoličiek, a tak vám set nezaberie veľa miesta a jednoducho ho tak uskladníte.
záhradná ratanová zostava Kara
Záhradná ratanová zostava Kara Mini

Lehátko

Záhradné lehátko Bahama

Túžite po relaxe pri bazéne? Máte radi štýlový a moderný záhradný nábytok? Dávate prednosť drevu pred plastom? Vyskúšajte záhradné lehátko Bahama. Lehátko má klasickú konštrukciu, ktorá sa dá veľmi ľahko zložiť a rozložiť kdekoľvek. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného bukového dreva, s možnosťou polohovania na tri stupne. Záhradné lehátko vyniká svojím dizajnom. Má veľmi nápadité a moderné prevedenie, ktoré si získa nejedného zákazníka. Podobne ako dizajn je aj cena záhradného lehátka veľmi zaujímavá, a tak je lehátko dostupné pre každého, kto si chce dopriať oddych na záhrade alebo terase.
Záhradné lehátko drevené Bahama
Záhradné lehátko Bahama
Ako vám náš článok práve ukázal, vaša peňaženka nákupom záhradného nábytku nemusí vôbec trpieť. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *