Potrebujete poradiť ?

0950 651 800

Naposledy pridané položky

Žiadne produkty v košíku.

Bazény do každej záhrady

19. augusta 2020

Jún je mesiac, kedy nám teploty začínajú prinášať ten krásny dovolenkový pocit pohody a oddychu. Znamená to, že hlavná kúpacia sezóna sa pomaly začína a stačí už len napustiť bazén a vytiahnuť plavky zo skrine!

Nemáte bazén? To nie je problém. Dnes nemusíte míňať tisíce za zapustené bazény s veľkou výmerou. Trh ponúka omnoho efektívnejšie riešenie v podobe nadzemných bazénov s neodmysliteľnými výhodami.

Poďme sa tak pozrieť na možnosti bazénov pre rôzne účely a veľkosti záhrad. No pred výberom odporúčame prečítať si článok: „Aký bazén si vybrať do záhrady?

Bazén Tampa 1,83 x 0,51 m

Ako prvý bazén, ktorý by sme vám radi predstavili je Tampa bazén, ktorý ponúka príjemne osvieženie hlavne pre vaše deti. Je to z dôvodu menších rozmerov, čiže priemer bazéna, ako názov napovedá, je 1,83 m. Výška bazéna je taktiež prispôsobená výške menších detí, čiže rátajte s 0,51 m.

Bazén postavíte veľmi jednoducho. Je to klasická nafukovacia konštrukcia. Balenie neobsahuje filtráciu, čiže si môžete dokúpiť z našej ponuky tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Bazén je prispôsobený na pripojenie pieskovej či kartušovej filtrácie.   

Bazén Tampa 2,44 x 0,76 m

Ďalší z ponuky nafukovacích bazénov. Tento krát sa jedná o bazén s väčšími rozmermi 2,44 m priemerom a 0,76 m výšky. Bazén s takýmito rozmermi je vhodný pre celú rodinu. Celkový objem vody v bazéne predstavuje 2,4 m3, čiže dostatočný priestor na šantenie detí, ale aj oddych dospelej osoby.

Tampa bazén je vyrobený z troch vrstiev fólie,  vystuženej polysterovou tkaninou. Nafukovací prstenec je hrubý 0,27 mm, podlaha 0,25 mm a steny 0,5 mm.

Bazén je predávaný bez filtrácie.

Bazén Tampa 3,05 x 0,76 m

Ďalšou možnosťou nafukovacieho bazéna Tampa je o niečo väčší rozmer, čiže priemer bazéna 3,05 m so zachovanou výškou oproti predchádzajúcej ponuke, 0,76 m.

Objem bazéna je 3,9m3. Bazénová laminovaná fólia je taktiež vyhotovená z 3 vrstiev, čo zabezpečuje bezproblémové dlhodobé používanie.

Pre vaše pohodlie je k bazénu, ako súčasť balenia, pripojená aj kartušová filtrácia, samozrejme vrátane hadíc, spojovacieho materiálu a priechodiek stenou bazénu. Bazén je teda pripravený na okamžité plnohodnotné použitie hneď po kúpe.

Túto variantu bazéna ponúkame aj v lacnejšej vezii, bez pridanej filtrácie v balení.

Bazén Tampa 3,66,x 0,91 m

Bazén Tampa ponúka veľmi štedrý priestor pre celú rodinu či na ľahké plávanie, vo svojom 3,66 m prevedení s výškou 0,91 m. Celkový objem vody v bazéne je 6,7m3. Stále sa jedná o nafukovací typ bazénu s trojvrstvovou fóliou, pre čo najdlhšiu životnosť. Veď nie náhodou sa bazén stal víťazom v kategórií „Produkt roku 2017“.

Produkt neobsahuje pripojenú filtráciu. Podľa potreby môžete využiť kartušový či pieskový typ filtrácie. V balení nájdete bazén, návod na použitie a záslepky priechodov stien bazéna.

Bazén Florida 3,66 x 0,76 m

Ak vás nafukovacie bazény do záhrady neoslovili, máme pre vás ponuku bazénu z laminovacej fólieBazén Florida.

Trojvrstvá fólia je vystužená polysterovou tkaninou. Hrúbka podlahy je 0,32 mm, 0,5 mm sú hrubé steny bazéna.

K bazénu si môžete dokúpiť ľubovoľnú pieskovú či kartušovú filtráciu.

Rozmery bazéna sú 3,66 m priemer pri výške 0,76 m. Veľkosťou je vhodný pre celú rodinu.

Balenie neobsahuje príslušenstvo k bazénu.

Bazén Florida 3,05 x 0,91 m

Ak by ste si predstavovali dizajn bazénu trochu prepracovanejší, možno vás zaujme ratanové prevedenie bazénu Florida. Steny bazénu sú vyrobené z laminovanej fólie, samozrejme s výstužou z polyesteru. Vonkajšia stena je s motívom ratan, čo dodáva bazénu štýl a moderný nádych. Vnútorná stena je naopak z modro-bielej mozaiky.

Balenie neobsahuje filtráciu ani iné bazénové príslušenstvo.

Ak vás ratanové prevedenie zaujalo, ale volili by ste radšej nafukovaciu variantu, máme pre vás aj nafukovaciu verziu bazénu Tampa s ratanovým motívom.

Ak by ste hľadali iné motívy bazénov napríklad tehlové prevedenie alebo kamennú imitáciu bazéna jednoducho ich nájdete v sekcii „bazény“ na našej webovej stránke.

Bazén Florida Premium Greywood PRISM 5,49 x 1,22 m

Ak snívate o naozaj veľkom bazéne s dostatkom miesta na plávanie, určite si zamilujete bazén Florida Premium Greywood. Z našej aktuálnej ponuky predstavuje s priemerom 5,49 m a výškou 1,22 m najväčší bazén. Objem do 80 % výšky bazéna predstavuje 24 300 litrov vody.

Kvalitné vyhotovenie bazéna zaručuje dlhú životnosť. Bočné steny sú spevnené až trojnásobnou hrúbkou, kde sú tri vrstvy materiálu pre naozaj veľkú odolnosť a pevnosť.

Bazén sa veľmi jednoducho prevádzkuje, čomu napomáha aj výpustný ventil, ktorý je možné napojiť na záhradnú hadicu a vodu takto jednoducho vypustiť.

K bazénu je pribalená aj kartušová filtrácia s výkonom čerpadla 5 700 l/hod. Balenie taktiež obsahuje bazénové schodíky s oceľovým pevným rámom. Rám je ošetrený povrchovou úpravou proti hrdzaveniu. Stupienky schodíkov sú vyrobené z plastu. Aby sa voda v bazéne počas nepoužívania neznečistila k bazénu taktiež dostanete kryciu plachtu. Plachta má obvodné lano, ktoré pomáha ukotviť plachtu pred jej odfúknutím.

Bazén Florida Premium 2 x 4 x 1,22 m

Na trhu nie sú k dispozícií len bazény s okrúhlim tvarom, ale nájdete aj obdĺžnikové prevedenia, ako je napríklad bazén Florida Premium. Okrúhle bazény sa nemusia priestorovo hodiť do každej záhrady, taktiež nie vždy je dostatočný priestor na ich stavbu. Ak máte problém s priestorom, možno práve obdĺžnikový tvar bazéna zachráni váš sen o kúpaní sa priamo na záhrade. 

Bazén je vyrobený z 3-vrstvej fólie, vystuženou polysterovou tkaninou. Hrúbka podlahy aj stien je 0,58 mm.

Súčasťou balenia je okrem bazénu, prechodiek stenami bazéna aj kartušová filtrácia, filtračná doska a schodíky.

Bazén Tampa 1,83 x 0,51 m PLAMENIAK

Na koniec si predstavíme aj dva netradičnejšie typy prevedenia bazénov.

Tropický look s trochou gýču to prestavuje prevedenie bazénu v tvare plameniaka.

Nafukovacia klasika bazénu s hlavou plameniaka a vodný vodotrysk, perfektne doplní detské šantenie vo vode.

Bazén sa jednoducho obsluhuje. Stačí nafúknuť horný golier a napúšťať vodu. Stúpajúca voda sama postaví bazén. Veľmi jednoducho ho pripojíte k štandardnej záhradnej hadici, cca 10 minút napúšťania a bazén je hotový na zábavu.

Bazén pre psy skladací 120 cm

Áno, čítate dobre. Nezabudli sme ani na našich miláčikov.

Bazén pre psov predstavuje prevedenie s priemerom 120 cm a výšku 30 cm. Máme v ponuke aj prevedenie s 100 cm priemerom.

Steny sú vyrobené s pevného PVC s penovou výplňou, čiže sú odolné voči pazúrikom. Bazén sa jednoducho postaví a po použití opäť zloží, čiže ani so skladovaním nebudete mať žiadny problém. Bazény sú tak skvelým osviežením pre všetky veľkosti psích miláčikov.

Nezabudnite pri bazéne hlavne na: „Základné príslušenstvo k bazénom, ktoré vám nemôže chýbať.“

Martina Lacková

Počas dní voľna nepoznám nič lepšie ako leňošenie v záhrade, a preto vám s obľubou pravidelne prinášam články o záhradnom nábytku, dizajne terás či zimných záhrad. Aby ste sa aj vy mohli tešiť zo správnej kúpy záhradného nábytku, rada vám poradím v článkoch na našom blogu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Jarný
zľavový kupón
5%

ZĽAVA na všetok nezľavnený tovar